Spokojna rozmowa

Ostatni raz piłkarze Orłów Kazimierz Dolny ligowe punkty zdobyli... 11 listopada 2009 r. W sobotę kolejny raz byli blisko remisu, ale po raz dziewiąty w tym sezonie przegrali różnicą jednej bramki.

Być może rezultat byłby bardziej korzystny, gdyby goście nie przespali początku spotkania. Niestety, ale kiedy obudzili się, było już 0:2. Strzelanie rozpoczął Jakub Gawda. Młody defensor w 6 min wykończył ładną akcję całego zespołu. Cztery minuty później wynik podwyższył Adrian Sadowski, który wykorzystał błąd obrońców Orłów. Miejscowych stać było tylko na strzelenie jednej bramki. W 35 min Dawid Matyjaszek znalazł się w sytuacji sam na sam i zdobył kontaktowego gola.

– To był dobry mecz i wydaje mi się, że zasłużyliśmy na remis. Goście byli dużo lepsi pałkarsko, ale przy odrobinie szczęścia mogliśmy pokusić się o jedno oczko – powiedział Mirosław Banaszek. Trenerowi Orłów chodzi zapewne o sytuację z 55 min, kiedy Paweł Ziomka trafił piłką w słupek. Lublinianie również mieli swoje okazje, a nawet zdobyli dwie bramki. Jednak obu trafień nie uznał arbiter.

Po zakończeniu spotkania prezes Orłów spotkał się z drużyną. Tematem rozmowy była oczywiście słaba postawa zespołu w rundzie wiosennej. – Walnięcia pięścią w stół nie było. Dyskusja przebiegała w spokojnej atmosferze i mam nadzieję, że przyniesie oczekiwane rezultaty – powiedział Banaszek.

Orły Kazimierz Dolny – Motor II Lublin 1:2 (1:2)
Bramki: D. Matyjaszek (35) – Gawda (6), Adrian Sadowski (10).
Orły: Guzek – G. Grykałowski, Kowalik, Kusyk, Kamola, Pięta, Wolszczak, D. Matyjaszek, M. Matyjaszek, Ziomka (70 Tomaszewski), Berliński.
Motor II: Ciołek – Gawda, Kruystosiak, Lewczuk, Bróz, Wesołowski, Chmura (55 Jeż), Santana (75 Łubiarz), Pietrzak, Płaza (46 Kiedrzynek), Adrian Sadowski (75 Rycerz).
Żółte kartki: Kowalik – Ciołek, Lewczuk. Sędziował: Herman. Widzów: 100.

źródło:www.dziennikwschodni.pl