Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
3:2
Czarni Orlęta Dęblin
Legion Tomaszowice
3:3*
Gigant Przytoczno
Zawisza Garbów
3:1
Powiślak II Końskowola
GKS Abramów
1:0
Piekiełko Przykwa
Orlęta Nowodwór
1:3
Stacja Nałęczów
SKS Leokadiów
4:2
Garbarnia II Kurów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
7:4
Powiślak II Końskowola
Piekiełko Przykwa
4:3
Orlęta Nowodwór
Legion Tomaszowice
0:4
Cisy Nałęczów
Garbarnia II Kurów
2:3
GKS Abramów
Czarni Orlęta Dęblin
3:3
SKS Leokadiów
Stacja Nałęczów
0:7
Zawisza Garbów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
8:2
Piekiełko Przykwa
Orlęta Nowodwór
2:6
Garbarnia II Kurów
Powiślak II Końskowola
3:0
Stacja Nałęczów
GKS Abramów
0:1
Czarni Orlęta Dęblin
Cisy Nałęczów
4:1
Gigant Przytoczno
SKS Leokadiów
5:2
Legion Tomaszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
4:5
Zawisza Garbów
Gigant Przytoczno
3:1
Stacja Nałęczów
Legion Tomaszowice
5:1
GKS Abramów
Piekiełko Przykwa
3:5
Powiślak II Końskowola
Cisy Nałęczów
2:0
SKS Leokadiów
Czarni Orlęta Dęblin
4:0
Orlęta Nowodwór
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
5:1
Gigant Przytoczno
Zawisza Garbów
6:1
Czarni Orlęta Dęblin
GKS Abramów
1:2
Cisy Nałęczów
Orlęta Nowodwór
3:2
Legion Tomaszowice
Powiślak II Końskowola
4:1
Garbarnia II Kurów
Stacja Nałęczów
1:2
Piekiełko Przykwa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Orlęta Dęblin
2:3
Powiślak II Końskowola
Garbarnia II Kurów
6:0
Stacja Nałęczów
Cisy Nałęczów
10:0
Orlęta Nowodwór
SKS Leokadiów
3:1
GKS Abramów
Gigant Przytoczno
4:1
Piekiełko Przykwa
Zawisza Garbów
4:4
Legion Tomaszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
0:2
Garbarnia II Kurów
Orlęta Nowodwór
1:3
SKS Leokadiów
Zawisza Garbów
0:2
Cisy Nałęczów
GKS Abramów
3:2
Gigant Przytoczno
Powiślak II Końskowola
8:4
Legion Tomaszowice
Stacja Nałęczów
3:2
Czarni Orlęta Dęblin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
6:0
Garbarnia II Kurów
GKS Abramów
1:1
Orlęta Nowodwór
Cisy Nałęczów
2:1
Powiślak II Końskowola
Czarni Orlęta Dęblin
4:2
Piekiełko Przykwa
SKS Leokadiów
1:2
Zawisza Garbów
Legion Tomaszowice
1:3
Stacja Nałęczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
3:4
Legion Tomaszowice
Garbarnia II Kurów
2:2
Czarni Orlęta Dęblin
Zawisza Garbów
1:1
GKS Abramów
Stacja Nałęczów
1:2
Cisy Nałęczów
Orlęta Nowodwór
3:2
Gigant Przytoczno
SKS Leokadiów
2:2
Powiślak II Końskowola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
3:3
Piekiełko Przykwa
Orlęta Nowodwór
2:2
Zawisza Garbów
Legion Tomaszowice
5:4
Garbarnia II Kurów
Gigant Przytoczno
0:1
Czarni Orlęta Dęblin
GKS Abramów
5:1
Powiślak II Końskowola
SKS Leokadiów
3:1
Stacja Nałęczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Orlęta Dęblin
6:1
Legion Tomaszowice
Powiślak II Końskowola
1:1
Orlęta Nowodwór
Zawisza Garbów
6:1
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
2:1
SKS Leokadiów
Garbarnia II Kurów
2:1
Cisy Nałęczów
GKS Abramów
3:1
Stacja Nałęczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak II Końskowola
2:2
Zawisza Garbów
Garbarnia II Kurów
0:3
SKS Leokadiów
Czarni Orlęta Dęblin
0:2
Cisy Nałęczów
Stacja Nałęczów
2:2
Orlęta Nowodwór
Gigant Przytoczno
3:0*
Legion Tomaszowice
Piekiełko Przykwa
4:1
GKS Abramów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
7:3
Legion Tomaszowice
GKS Abramów
2:1
Garbarnia II Kurów
SKS Leokadiów
7:1
Czarni Orlęta Dęblin
Orlęta Nowodwór
1:2
Piekiełko Przykwa
Powiślak II Końskowola
5:1
Gigant Przytoczno
Zawisza Garbów
4:0
Stacja Nałęczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:4
Cisy Nałęczów
Piekiełko Przykwa
1:3
Zawisza Garbów
Legion Tomaszowice
0:8
SKS Leokadiów
Garbarnia II Kurów
3:2
Orlęta Nowodwór
Czarni Orlęta Dęblin
1:2
GKS Abramów
Stacja Nałęczów
0:3
Powiślak II Końskowola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
4:3
Cisy Nałęczów
Stacja Nałęczów
1:1
Gigant Przytoczno
Zawisza Garbów
5:2
Garbarnia II Kurów
GKS Abramów
1:1
Legion Tomaszowice
Powiślak II Końskowola
3:1
Piekiełko Przykwa
Orlęta Nowodwór
3:6
Czarni Orlęta Dęblin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
0:12
Powiślak II Końskowola
Gigant Przytoczno
0:4
SKS Leokadiów
Cisy Nałęczów
4:0
GKS Abramów
Legion Tomaszowice
0:3*
Orlęta Nowodwór
Piekiełko Przykwa
1:0
Stacja Nałęczów
Czarni Orlęta Dęblin
1:9
Zawisza Garbów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Nowodwór
0:12
Cisy Nałęczów
Stacja Nałęczów
1:1
Garbarnia II Kurów
Legion Tomaszowice
2:4
Zawisza Garbów
Powiślak II Końskowola
4:0
Czarni Orlęta Dęblin
GKS Abramów
0:2
SKS Leokadiów
Piekiełko Przykwa
1:4
Gigant Przytoczno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
0:4
Powiślak II Końskowola
Cisy Nałęczów
4:2
Zawisza Garbów
Garbarnia II Kurów
3:1
Piekiełko Przykwa
Gigant Przytoczno
2:0
GKS Abramów
SKS Leokadiów
7:0
Orlęta Nowodwór
Czarni Orlęta Dęblin
0:2
Stacja Nałęczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:3
SKS Leokadiów
Orlęta Nowodwór
2:3
GKS Abramów
Piekiełko Przykwa
3:1
Czarni Orlęta Dęblin
Powiślak II Końskowola
1:2
Cisy Nałęczów
Garbarnia II Kurów
2:4
Gigant Przytoczno
Stacja Nałęczów
2:1
Legion Tomaszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
4:1
Orlęta Nowodwór
Powiślak II Końskowola
1:3
SKS Leokadiów
Legion Tomaszowice
6:1
Piekiełko Przykwa
GKS Abramów
0:5
Zawisza Garbów
Czarni Orlęta Dęblin
3:2
Garbarnia II Kurów
Cisy Nałęczów
3:1
Stacja Nałęczów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
4:6
Legion Tomaszowice
Zawisza Garbów
7:0
Orlęta Nowodwór
Powiślak II Końskowola
4:2
GKS Abramów
Czarni Orlęta Dęblin
3:3
Gigant Przytoczno
Stacja Nałęczów
1:2
SKS Leokadiów
Piekiełko Przykwa
1:6
Cisy Nałęczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
1:5
Zawisza Garbów
Orlęta Nowodwór
1:5
Powiślak II Końskowola
Legion Tomaszowice
3:0
Czarni Orlęta Dęblin
Stacja Nałęczów
4:3
GKS Abramów
Cisy Nałęczów
4:1
Garbarnia II Kurów
SKS Leokadiów
9:1
Piekiełko Przykwa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości