Terminarz
Orły Kazimierz |
3:1 | Wodniak Piotrawin-Łaziska |
||||
Orły Kazimierz |
3:3 | KS Góra Puławska |
||||
Wisła II Puławy |
10:0 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
6:3 | Powiślak Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
4:7 | LKS Poniatowa Wieś |
||||
Orły Kazimierz |
0:3 | Czarni 1947 Dęblin |
||||
Orły Kazimierz |
2:4 | Wilki Wilków |
||||
Wilki Wilków |
2:2 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
7:3 | Orły II Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
2:2 | Powiślak II Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
1:5 | Wodniak Piotrawin-Łaziska |
||||
Orły Kazimierz |
2:7 | Wilki Wilków |
||||
Orły Kazimierz |
1:0 | Powiślak II Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
5:4 | Draco Kowala |
||||
Orły Kazimierz |
2:7 | Czarni 1947 Dęblin |
||||
Orły Kazimierz |
4:3 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
1:4 | Ruch Popkowice-Zadworze |
||||
Orły Kazimierz |
0:4 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
2:9 | Hetman Gołąb |
||||
Draco Kowala |
2:5 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
2:5 | Perła Borzechów |
||||
Orły Kazimierz |
4:2 | Powiślak II Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
0:9 | LKS Poniatowa Wieś |
||||
Orły Kazimierz |
4:4 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
6:2 | Wisła Józefów |
||||
Orły Kazimierz |
2:2 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
2:3 | Powiślak II Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
4:3 | LKS Poniatowa Wieś |
||||
Orły Kazimierz |
0:2 | Wawel Wąwolnica |
||||
Orły Kazimierz |
4:0 | Garbarnia II Kurów |
||||
Orły Kazimierz |
2:4 | KS Góra Puławska |
||||
Orły Kazimierz |
7:3 | Puławiak Puławy |
||||
Orły Kazimierz |
2:6 | Żyrzyniak Żyrzyn |
||||
Orły Kazimierz |
3:0 | Wisła Puławy |
||||
Orły Kazimierz |
7:1 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
1:3 | KS Góra Puławska |
||||
Orły Kazimierz |
5:1 | LKS Poniatowa Wieś |
||||
Orły Kazimierz |
0:2 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
1:7 | Żyrzyniak Żyrzyn |
||||
Orły Kazimierz |
3:4 | Wawel Wąwolnica |
||||
Wisła Puławy |
6:3 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
1:5 | GSKS Leokadiów |
||||
Wisła Puławy |
7:4 | Orły Kazimierz |
||||
Wisła Puławy |
1:1 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
0:5 | Żyrzyniak Żyrzyn |
||||
Orły Kazimierz |
1:4 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
9:1 | GSKS Leokadiów |
||||
Wilki Wilków |
2:8 | Orły Kazimierz |
||||
Wilki Wilków |
5:2 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
2:4 | Draco Kowala |
||||
Wisła Puławy |
7:3 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
6:3 | LKS Poniatowa Wieś |
||||
Orły Kazimierz |
4:5 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
4:0 | Powiślak II Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
0:9 | Wicher Kobyłka |
||||
Wisła Puławy |
7:10 | Orły Kazimierz |
||||
Wisła Puławy |
6:2 | Orły Kazimierz |
||||
Wisła Puławy |
11:2 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
3:5 | Powiślak II Końskowola |
||||
Piotrcovia Piotrków |
3:3 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
2:6 | Sygnał Chodel |
||||
Orły Kazimierz |
10:1 | Zawisza Garbów |
||||
Orły Kazimierz |
4:5 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
1:7 | Wisła Maciejowice |
||||
Orły Kazimierz |
4:2 | Jaworzanka Rogów |
||||
Orły Kazimierz |
1:6 | LKS Poniatowa Wieś |
||||
Powiślak Końskowola |
0:3 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
3:0 | Powiślak Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
5:3 | Czarni Dęblin |
||||
Cisy Nałęczów |
5:7 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
7:2 | Zawisza Garbów |
||||
Orły Kazimierz |
6:1 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
2:6 | Wodniak Piotrawin-Łaziska |
||||
Orły Kazimierz |
6:1 | Wisła Chotcza |
||||
Orły Kazimierz |
8:1 | GKS Niedźwiada |
||||
Orły Kazimierz |
0:1 | GSKS Leokadiów |
||||
Orły Kazimierz |
2:1 | Żyrzyniak Żyrzyn |
||||
Orły Kazimierz |
8:0 | GSKS Leokadiów |
||||
Powiślanka Lipsko |
4:1 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
3:4 | Hetman Gołąb |
||||
Żyrzyniak Żyrzyn |
3:2 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
4:3 | KS Drzewce |
||||
Orły Kazimierz |
7:1 | Wawel Wąwolnica |
||||
Wilki Wilków |
1:3 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
1:0 | Hetman Gołąb |
||||
Wisła Puławy |
1:1 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
7:1 | KS Drzewce |
||||
Orły Kazimierz |
2:3 | Garbarnia Kurów |
||||
Orły Kazimierz |
2:2 | Plon Garbatka-Letnisko |
||||
BKS Bogucin |
2:3 | Orły Kazimierz |
||||
Proch Pionki |
7:1 | Orły Kazimierz |
||||
Żyrzyniak Żyrzyn |
3:2 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
0:7 | Wisła II Puławy |
||||
Wilki Wilków |
0:6 | Orły Kazimierz |
||||
Orły Kazimierz |
1:8 | Powiślak Końskowola |
||||
Orły Kazimierz |
3:2 | BKS Bogucin |
||||
Orły Kazimierz |
2:4 | KP Stanisławice |
||||
Orły Kazimierz |
0:5 | Proch Pionki |
||||
Orły Kazimierz |
2:1 | GKS Abramów |
||||
Orły Kazimierz |
5:2 | Hetman Gołąb |
||||
Orły Kazimierz |
12:2 | Gabaryty Dęblin |
||||
Orły Kazimierz |
4:5 | KS Góra Puławska |
||||
Orły Kazimierz |
5:2 | Wilki Wilków |
||||
Orły Kazimierz |
4:1 | Serokomla Janowiec |