Kontakt

Kontakt do klubu

Kazimierski Klub Sportowy "Orły" Kazimierz

ul. Lubelska 12, 24-120 Kazimierz Dolny

 

533 302 548

Kontakt z redakcją strony

dominikfiuk@o2.pl

 Serwis orlykazimierz.futbolowo.pl powstał 30 sierpnia 2008 w oparciu o Futbolowo.pl i tworzony jest przez sympatyków Orłów. Nie czerpiemy z działalności strony żadnych korzyści, jedynym motywem naszych działań jest pasja i zamiłowanie do klubu.

 Nasze główne cele to promocja meczów piłki nożnej z udziałem Orłów, dbałość o prawidłową politykę informacyjną klubu, zwiększanie zainteresowania piłką nożną (szczególnie wśród dzieci i młodzieży), promocja piłki nożnej jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu, wspieranie i rozwój sportowy zespołów piłkarskich Orłów.

 Z chęcią nawiążemy współpracę z każdą osobą, która w jakikolwiek sposób przyczyni się do rozwoju naszej strony. Jeżeli interesujesz się dziennikarstwem, potrafisz pisać, jesteś kreatywny, kibicujesz Orłom – skontaktuj się z nami.

  

 Serwis orlykazimierz.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, reklamy, treści rasistowskie, nie związane z tematem oraz obrażające innych czytelników, graczy czy działaczy. Nie jest naszą intencją wprowadzać cenzurę, niemniej nie życzymy sobie aby wypowiedzi umieszczane na forum naruszały granice dobrego smaku. Tego typu wpisy będą usuwane a ich autorzy mogą zostać pozbawieni możliwości pisania na forum.

 Reprezentowane na tej stronie opinie i poglądy nie są w żadnym stopniu oficjalnym stanowiskiem klubu Orły.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości