Informacje

Orły Kazimierz

Orły Kazimierz

Kazimierski Klub Sportowy Orły Kazimierz

Adres

Lubelska 12
24-120
Kazimierz Dolny
lubelskie

Kontakt



+XX 533 302 548
orlykazimierz@gmail.com

Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
„KEEZA” Klasa A (grupa Lublin II) Sezon 2020/2021
„KEEZA” Klasa A (grupa Lublin II) Sezon 2018/2019
„KEEZA” Klasa A (grupa Lublin II) Sezon 2017/2018
„KEEZA” Klasa A (grupa Lublin II) Sezon 2016/2017
„KEEZA” Klasa A (grupa Lublin II) Sezon 2014/2015
„KEEZA” Klasa A (grupa Lublin II) 2021–22
Puchar Polski (okręg Lublin) Sezon 2020/2021
Puchar Polski (okręg Lublin) Sezon 2019/2020
Puchar Polski (okręg Lublin) Sezon 2015/16
Puchar Polski (okręg Lublin) 2021–22
B - Klasa Lublin gr. II Sezon 2019/2020
Klasa Okręgowa Lublin Sezon 2015/2016
Puławy Cup Puławy Cup 2014
B1 Junior młodszy U17
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Puławy Cup Puławy Cup 2014
Lubelska Liga Juniorów Młodszych (grupa I) 2021–22
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Trampkarzy Starszych gr. II Sezon 2020/2021
C2 Trampkarz młodszy U14
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Trampkarzy Młodszych Sezon 2019/2020
Lubelska Liga Trampkarzy Młodszych sezon 2014/2015
D1 Młodzik starszy U13
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
D1 Lubelska Liga Młodzików Starszych gr. III Sezon 2018/2019
I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych (Lublin, grupa srebrna) 2022 (wiosna)
I Liga Wojewódzka Młodzików Starszych (Lublin, grupa srebrna) 2021 (jesień)
D2 Młodzik młodszy U12
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. I Sezon 2020/2021
D2 Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (Lubelska) Sezon 2017/2018
D2 Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. III (lubelska) 2018/2019
D2 Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. III (lubelska) 2017/2018
Lubelska Liga Młodzików Młodszych D2 gr. III 2017/2018
Lubelska Liga Młodzików Młodszych D2 gr. III 2016/2017
E1 Orlik starszy U11
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Orlików Starszych Sezon 2019/2020 (RJ II)
Lubelska Liga Orlików Starszych Sezon 2019/2020 (RJ I)
Lubelska Liga Orlików Starszych 2017/2018 RW IV
Lubelska Liga Orlików Starszych 2017/2018 (RW III)
Lubelska Liga Orlików Starszych 2017/2018 (RJ II)
Lubelska Liga Orlików Starszych 2017/2018 (RJ I)
I liga okręgowa E1 Orlik Grupa 3 (RW) sezon 2017 wiosna
Halowy Puchar Prezesa PZPN U-12 (eliminacje Podokręg Sosnowiec) 2019 (eliminacje)
D2 Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. III (lubelska) 2016/2017 II runda
D2 Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. III (lubelska) 2016/2017
E2 Orlik młodszy U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych Sezon 2018/2019 (RW II)
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych Sezon 2018/2019 (RW I)
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych Sezon 2018/2019 (RJ II)
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych Sezon 2018/2019 (RJ I)
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych 2016
F1 Żak starszy II U9
F1 Żak starszy U9
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
F1 Żak Lublin gr. 4 (RW) sezon 2017/2018
Lubelska Liga Żaków 2017/2018 wiosna II
Lubelska Liga Żaków 2017/2018
Lubelska Liga Żaków 2015/2016
Lubelska Liga Żaków 2015/16 (II runda)

Data powstania

27.09.1998

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:

Data założenia klubu: 27 września 1998 (od 1992 istniał zespół Piasta Kazimierz, od 1994 pod nazwą KS Orły Kazimierz). Klub kontynuuje datowane od końca lat 60. XX wieku piłkarskie tradycje poprzedników Piasta/Orłów, zespołów LZS Spartan Skowieszynek i LZS Bochotnica.

Stadion: Stadion Orłów Kazimierz w Bochotnicy (pojemność – 500 miejsc, w tym 230 siedzących)

Prezes: Marcin Miturski (od 21 stycznia 2022)

Trener: Damian Miroński (od 24 września 2020) 

  

196970 – Klasa C – 2/3. miejsce

1979–80 – Klasa C

1980–81 – Klasa C

1981–82 – Klasa C – 8. miejsce

1982–83 – Klasa C

1983–84 – Klasa ?

1984–85 – Klasa B – 9. miejsce

1985–86 – Klasa B – 9. miejsce (spadek)

1987–88 – Klasa B – 4. miejsce

1988–89 – Klasa B – 5. miejsce

1989–90 – Klasa B – ?. miejsce

1991–92 – Klasa B – 4. miejsce

1992–93 – Klasa B – 4. miejsce

1993–94 – Klasa B – 6. miejsce

1994–95 – Klasa B – 3. miejsce

1995–96 – Klasa B – 3. miejsce

1996–97 – Klasa B – 1. miejsce (awans)

1997–98 – Klasa A – 7. miejsce (spadek)

1998–99 – Klasa B – 1. miejsce (awans)

1999–00 – Klasa A – 2. miejsce (awans)

2000–01 – Klasa okręgowa – 6. miejsce

2001–02 – Klasa okręgowa – 6. miejsce

2002–03 – Klasa okręgowa – 2. miejsce

2003–04 – Klasa okręgowa – 11. miejsce

2004–05 – Klasa okręgowa – 6. miejsce

2005–06 – Klasa okręgowa – 8. miejsce

2006–07 – Klasa okręgowa – 8. miejsce

2007–08 – Klasa okręgowa – 10. miejsce

2008–09 – Klasa okręgowa – 5. miejsce

2009–10 – Klasa okręgowa – 14. miejsce (spadek)

2010–11 – Klasa A – 6. miejsce

2011–12 – Klasa A – 10. miejsce

2012–13 – Klasa A – 14. miejsce (spadek)

2013–14 – Klasa B – 2. miejsce (awans)

2014–15 – Klasa A – 1. miejsce (awans)

2015–16 - Klasa okręgowa – 13. miejsce (spadek)

2016–17 – Klasa A – 7. miejsce

2017–18 – Klasa A – 9. miejsce

2018–19 – Klasa A – 13. miejsce (spadek)

2019–20 – Klasa B – 3. miejsce (awans)

2020–21 – Klasa A – 12. miejsce

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości