Gąsiorowski opuszcza Wisłę, koniec Puławiaka?

Ciekawe informacje napływają do nas z Puław - możliwe, że seniorska drużyna miejscowego Puławiaka nie przystąpi wiosną do rundy rewanżowej naszej ligi. Przynajmniej taki napis widnieje od wczoraj na internetowej stronie klubu. Z kolei u ich sąsiadów zza miedzy roszada na ławce trenerskiej - Radosław Gąsiorowski nie pełni już funkcji szkoleniowca rezerw Wisły.

Przyczyną wycofania Puławiaka są ogromne problemy kadrowe, z jakimi opiekun zespołu seniorów Bernard Bojek boryka się od początku sezonu. Zawodnicy uciekają (od niego?) z klubu, co jeszcze w październiku było powodem oddania walkowerem meczu w Wilkowie. Wczoraj MSKS odpuścił sobie wyjazd do Kowali. Przypomnijmy, że trzeci vo. oznacza automatyczne wykluczenie z rozgrywek.

-----------------------------------------------------------------

Radosław Gąsiorowski nie jest już trenerem Wisły II Puławy. Stanowisko, decyzją zarządu klubu, opuścił jeszcze przed wczorajszym meczem "dwójki" z Górą Puławską. Następca nie jest znany.

Gąsiorowski w sezonie 2010-11 był pierwszym trenerem kazimierskich Orłów.

------------------------------------------------------------------

Po rozegranych wczoraj i dziś zaległych spotkaniach naszej grupy liderem tabeli pozostał Wiking Leśniczówka. Dwa punkty tracą do niego Wilki, podium uzupełniają Mazowsze i Żyrzyniak. Stawkę zamykają Orły. Szersze podsumowanie jesieni w naszym klubie i lidze zamieścimy na stronie po weryfikacji LZPN.

Źródło: pulawiak-pulawy.futbolowo.pl/wislapulawy.pl/własne.