Nie ma to jak w domu

Zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy zakończył się rozgrywany dziś na stadionie Orłów w Bochotnicy ostatni w tym sezonie turniej orlików starszych pod egidą LZPN. Drużyna Damiana Mirońskiego odniosła cztery zwycięstwa i tylko raz zremisowała, natomiast w klasyfikacji całego drugiego wiosennego cyklu turniejów awansowała z piątego na trzecie miejsce.

Młode Orły chciały pokazać się na własnym terenie z jak najlepszej strony i to właśnie dużej determinacji zawdzięczają ogranie "ligowych" dominatorów z Lublina i Świdnika. Ponownie najskuteczniejszy w drużynie był kapitan zespołu Wojciech Zachaj, a równie istotne trafienia zapisywał na swym koncie Dominik Miroński, stwarzający rywalom największe zagrożenie ze stałych fragmentów gry.

Za tydzień nasza drużyna weźmie udział w towarzyskim turnieju w Puławach, gdzie swoją szansę pokazania się trenerowi otrzymają dotychczasowi rezerwowi.

Orły Kazimierz - Football Academy Lublin 3:2 W. Zachaj (3)

Powiślak Końskowola - Orły Kazimierz 1:1 Miroński

Orły Kazimierz - Tajfun Ostrów Lubelski 1:0 W. Zachaj

Orły Kazimierz - Avia Świdnik 2:1 Miroński (2)