Nowy trener

Bardzo krótko trwało bezkrólewie w kazimierskich Orłach. Od soboty nowym szkoleniowcem naszego klubu, który zastąpi Jacka Magnuszewskiego będzie były znakomity napastnik między innymi puławskiej Wisły i Radomiaka Radom Mirosław Banaszek.
Urodzony w 1964 roku szkoleniowiec ma w swoim CV występy także lubelskim Motorze i MGZKS Kozienice. Banaszek czynną karierę zakończył w sezonie 2000/2001, kiedy to w barwach puławskiej Wisły strzelał bramki jak na zawołanie. Jednak wiek i kontuzje sprawiły, że popularny Banan zajął się pracą szkoleniową.
Najpierw wraz z Edmundem Marciniakiem w sezonie 2001/2002 trenował seniorów puławskiej Wisły. Potem postanowił skupić się na pracy z grupami młodzieżowymi Wisły, z którymi osiągał wiele sukcesów. Ostatnio pracował z trampkarzami młodszymi Dumy Powiśla, z którymi wygrał między innymi kilka turniejów halowych w tej kategorii wiekowej.
Od tego sezonu w barwach Orłów gra syn Mirosława Banaszka Rafał.
Nowemu szkoleniowcowi kazimierskiej drużyny życzymy udanej pracy w nowy miejscu i jak najlepszych wyników z naszą drużyną.

Już jutro nowy szkoleniowiec będzie miał okazje pierwszy raz po prowadzić Orły w meczu sparingowym. Rywalem KKS-u będzie zespół KS Raszyn. Początek meczu o 10: 30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Puławach. Serdecznie zapraszamy