Orły po raz kolejny górą !!!

W dzisiejszym spotkaniu, które odbyło się w Lublinie z tamtejszym Sygnałem po raz kolejny lepsi okazali się piłkarze z Kazimierza. Zarówno jak w tamtym sezonie w rundzie wiosennej tak i dzisiaj 3 pkt. trafiły na konto Kazimierskich Orłów. Jednak lekko to nie przyszło, bowiem jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić w tym sezonie jako pierwsi bramkę zdobyli rywale i trzeba było odrabiać straty. Sztuka ta udała się po dobrym okresie gry naszej drużyny, kiedy to po dośrodkowaniu Rafała Banaszka do bramki trafił Michał Berliński. Zatem na przerwę obie drużyny schodziły do szatni z jednakowym dorobkiem bramek. Po zmianie stron lepszy okres gry Sygnału i kilka sytuacji bramkowych jednak skończyło się tylko na strachu. Przez cały mecz trwała zażarta walka o wynik. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się remisem zwycięską bramkę w końcówce spotkania zdobył Jacek Banaś, który pojawił się w drugiej połowie spotkania. Miejscowi nie potrafili doprowadzić do wyrównania i to Orły wracały do domu z kompletem punktów.

Skład: P.Guzek, Ł.Skowyra, M.Stolarek, R.Banaszek, R.Makarewicz, R.Kamola, P.Wolszczak,G.Suszek, M.Pięta, M.Berliński, M.Kowalik (45'J.Banaś)

Bramki: Michał Berliński , Jacek Banaś

Sygnał Lublin 1:2 KKS ORŁY KAZIMIERZ