Powiślak uziemiony

Wysokie i w pełni zasłużone zwycięstwo nad Powiślakiem Końskowola odniosła dziś drużyna Orłów. Kazimierzanie od samego początku w pełni kontrolowali grę i pozbawili już jakichkolwiek złudzeń walczących o awans do "okręgówki" gości.

Już w 2. minucie gospodarze objęli prowadzenie po pięknym, spokojnie wymierzonym strzale z rzutu wolnego Dawida Matyjaszka. 180 sekund później, po zamieszaniu w "szesnastce" Powiślaka i uderzeniu z bliska, wynik podwyższył Sławomir Radzikowski, dla którego była to pierwsza bramka w oficjalnym meczu naszej drużyny. Końskowolanie nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. W 19. minucie na samotny rajd zdecydował się Maciek Pięta, uderzył po długim słupku i było 3-0. Nokaut! Nasi rywale kompletnie nie potrafili odnaleźć się w tej sytuacji i ograniczali się do aktorskich popisów, wymuszając na arbitrze Wolińskim rzuty wolne. Na początku drugiej połowy Paweł Wolszczak pięknie uderzył z woleja i zdobył najpiękniejszą bramkę w tym meczu. Niestety, chwilę później prezent dla gości zrobił Damian Kołcz, łapiąc nieregulaminowo piłkę w polu karnym. Kontaktowego gola uzyskał z rzutu pośredniego Marcin Rożek. Na więcej Powiślaka nie było dziś stać. Kropkę nad "i" postawił w 65 min. Paweł Partyka. Szans mieliśmy więcej, lecz znów brakowało celności. Dziękujemy wszystkim wiernym kibicom, którzy mimo złej aury stawili się dziś na stadion i zapraszamy na kolejne mecze naszych Orłów, naprawdę warto!

09.04.2011r., sobota, 11:00, w Bochotnicy

KKS ,,Orły" Kazimierz - KS ,,Powiślak" Końskowola 5:1( 3:0 )

Bramki dla Orłów:2'- D. Matyjaszek,5'- Sł. Radzikowski,19'- M. Pięta,51'- P. Wolszczak,65'- P. Partyka.

Bramka dla Powiślaka:55'- M. Rożek.

Skład Orłów:D. Kołcz - M. Miturski (89'- K. Nastaj),K. Kusyk (k), Ł. Skowyra, G. Grykałowski - M. Pięta, P. Wolszczak, R. Cywka, D. Matyjaszek - Sł. Radzikowski (66'- D. Miroński), P. Ziomka (46'- P. Partyka)

Skład Powiślaka:Michał Bicki - Paweł Dusiński, Rafał Banaszek ( 46' Ryszard Mączka), Marcin Rożek, Bartłomiej Sałecki - Damian Kopeć, Przemysław Duda ( 65' Tomasz Chabora), Kamil Leszczyński, Jakub Bociański ( 56' Rafał Antoniak), Piotr Góralski ( 33' Marcin Płachta) - Kamil Kopeć.

Od 76' po 2 żółtej kartce / w konsekwencji czerwona: R. Cywka / - graliśmy w 10 osobowym składzie.