Rozpoznanie przed bojem

W lipcu 2018 Orły przegrały na swoim boisku z Leokadiowem w meczu sparingowym 4:5. Jak będzie tym razem?

Piłkarze głównej drużyny Orłów Kazimierz od 2 lipca są w okresie roztrenowania. Ich słodkie lenistwo zakończy się w najbliższą środę 21 lipca, gdy zamiast zwyczajowego pierwszego po przerwie treningu od razu przystąpią do kontrolnego meczu z Hetmanem Gołąb. Co ciekawe, to właśnie ekipa trenera Jarosława Gowina będzie naszym rywalem w pierwszej ligowej kolejce A-klasy (22 sierpnia, również stadion przy ul. Kazimierskiej). Oba zespoły będą więc miały okazję do ponownego – ostatnio zmierzyliśmy się ze sobą w połowie czerwca w Puławach (2:2) – zbadania swoich lepszych i gorszych stron.

Hetman to jedyny A-klasowicz, z jakim przed inauguracją zmagań mistrzowskich zagrają Orły. Trener Damian Miroński na pozostałych sparingpartnerów wybrał teamy z klasy B; również w losowaniu pierwszych rund Pucharu Polski przypadły nam w udziale zespoły z ostatniej ligi.

Kalendarz meczowy Orłów Kazimierz do rozpoczęcia sezonu ligowego:

21 lipca (środa) – sparing z Hetmanem Gołąb (klasa A, grupa II) – Bochotnica, godzina 18:00

25 lipca (niedziela) – sparing z SKS Leokadiów (klasa B, grupa II) – Bochotnica, godzina do ustalenia

1 sierpnia (niedziela) – mecz Pucharu Polski z Zawiszą Garbów (klasa B, grupa II) – Garbów, godzina 17:30

8 sierpnia (niedziela) – mecz Pucharu Polski z GLKS Michów (klasa B, grupa II)/KS Serniki (klasa B, grupa III) lub sparing ze Stacją Nałęczów – Michów/Serniki lub Bochotnica, godzina 17:30 (PP) lub inna (sparing) – do ustalenia

15 sierpnia (niedziela) – mecz sparingowy z Wawelem Wąwolnica (klasa B, grupa II) – Bochotnica, godzina do ustalenia

22 sierpnia (niedziela) – mecz klasy A z Hetmanem Gołąb – Bochotnica, godzina do ustalenia