Rusza liga typerów

Lubisz rywalizować z innymi kibicami??? Uważasz, że masz nosa do typowania wyników spotkań w okręgówce?? Chodzisz na każde spotkanie Orłów. A może chcesz spróbować swoich sił z kibicami innych zespołów z ligi?

Jeśli tak to nasza redakcja ma dla Ciebie drogi kibicu ciekawą propozycję. Od sezonu 2009/2010 postanowiliśmy uruchomić dla wszystkich czytelników serwisu o Orłach ligę typera.

Będzie mógł wziąć w niej każdy zarejestrowany w serwisie kibic.Rzecz jasna, jeśli jest rywalizacja będą także nagrody od naszego sponsora hurtowni Domi- Sport. Dla zwycięscy przewidujemy gadżety związane z reprezentacja Polski. Dla trzech pierwszych osób dodatkowo okazałe puchary. Jak widzimy jest, o co walczyć.

Zasady naszej gry są proste. Swoje typy oddajemy na dzień przed rozpoczęciem kolejki. Po oddaniu głosu do momentu rozpoczęcia meczu każdy z kibiców może dowolną ilość zmieniać swoje typy. Typujemy wszystkie mecze w danej kolejce. Za wytypowanie dokładnego wyniku np. typujemy 2:1 i na boisku Orły wygrały 2:1 gracz dostaje 2 punkty. Za wytypowanie wyniku każdy z Was dostanie 1 punkt. Klasyfikacja generalna będzie zliczana bezpośrednio po każdej kolejce.

A więc zapraszamy serdecznie wszystkich fanów piłkarskich zmagań na 5 ligowym froncie do rejestrowania się na naszej stronie i do wzięcia udziału w typerze. Naprawdę warto spróbować sił w rywalizacji z typerami z całego regionu.