Wszyscy na walne!

Dom Strażaka, miejsce przyszłopiątkowych obrad nad przyszłością Orłów (fot. Mariusz Przebirowski)

Zarząd Kazimierskiego Klubu Sportowego Orły Kazimierz na przeprowadzonym w ostatni piątek 7 stycznia spotkaniu przedwyborczym ustalił, iż walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków klubu, na którym zostaną wyłonione nowe władze stowarzyszenia, odbędzie się w piątek 21 stycznia o godzinie 18:00 (to pierwszy termin, drugi kwadrans później, a więc o godzinie 18:15) w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bochotnicy przy ul. Kazimierskiej 16.

Spotkanie ustępujących i nowo powoływanych władz naszej sportowej organizacji z jej zawodnikami, pracownikami i kibicami jest najważniejszym wydarzeniem w kazimierskim klubie w całym 2022 roku – jeśli jesteś piłkarzem, rodzicem małoletniego piłkarza, czy choćby tylko sympatykiem naszych poczynań, to nie może Cię na nim zabraknąć! Na zebraniu podsumowana zostanie praca orlich działaczy w ostatnim czteroleciu (w tym przedstawiona zostanie obecna sytuacja finansowa i perspektywa na przyszłość), a ich wysiłki poddane będą ocenie w ramach głosowania nad absolutorium, następnie wybrany zostanie skład nowego zarządu (w tym nowego prezesa, dotychczasowy bowiem nie będzie kandydował na to stanowisko) i komisji rewizyjnej na kolejną trzyletnią kadencję, wreszcie omówione zostaną planowane i proponowane kierunki działań zmierzających do rozwoju klubu i jego poszczególnych zespołów w najbliższym czasie.

Obowiązkowe jest nie tylko stawiennictwo członków pierwszej, seniorskiej drużyny, której sportowe i organizacyjne problemy będą czołowym tematem rozmów; szczególnie ważna będzie też obecność rodziców i opiekunów trenujących w Orłach dzieci – przedstawiony bowiem zostanie, na wzór klubów lubelskich, postulowany wstępnie projekt nowej organizacji finansowej kadr młodzieżowych.

Jeśli jesteś piłkarzem Orłów – musisz tu być!

Jeśli jesteś rodzicem małego Orzełka – musisz tu być!

Jeśli masz pomysł na pomoc klubowi lub znasz kogoś, kto taki pomysł ma – musisz tu być!

Jeśli masz obiekcje co do prowadzenia klubu, drużyn i naszych działań, nie psiocz na trybunach i w internecie – przyjdź na zebranie!

Pamiętaj – piątek, 21 stycznia, godzina 18:00, świetlica OSP!