Kontakt

Kontakt do klubu

Lubelska 12, 24-120 Kazimierz Dolny

 

509 950 838

Kontakt z redakcją strony

dominikpfiuk@gmail.com

 

Serwis orlykazimierz.futbolowo.pl powstał 30 sierpnia 2008 w oparciu o Futbolowo.pl i tworzony jest przez sympatyków Orłów. Nie czerpiemy z działalności strony żadnych korzyści, jedynym motywem naszych działań jest pasja i zamiłowanie do klubu.

Nasze główne cele to promocja meczów piłki nożnej z udziałem Orłów, dbałość o prawidłową politykę informacyjną klubu, zwiększanie zainteresowania piłką nożną szczególnie wśród dzieci i młodzieży, promocja piłki nożnej jako alternatywnej formy spędzania czasu wolnego, wspieranie i rozwój sportowy zespołów piłkarskich Orłów.

Z chęcią nawiążemy współpracę z każdą osobą, która w jakikolwiek sposób przyczyni się do rozwoju naszej strony. Jeżeli interesujesz się dziennikarstwem, potrafisz pisać, jesteś kreatywny, kibicujesz Orłom - skontaktuj się z nami.

 

Serwis orlykazimierz.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, reklamy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem oraz obrażające innych czytelników, graczy oraz działaczy. Nie jest naszą intencją wprowadzać cenzurę, tym niemniej nie życzymy sobie aby wypowiedzi umieszczane na forum naruszały granice dobrego smaku. Tego typu wypowiedzi będą usuwane a ich autorzy mogą zostać pozbawieni możliwości pisania na forum.

 

Reprezentowane na tej stronie opinie i poglądy nie są w żadnym stopniu oficjalnym stanowiskiem klubu Orły.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?