Gościliśmy trening Mobilnej Akademii Młodych Orłów !!!

fot. Migawka z treningu.

We środę na naszych klubowych obiektach doszło do niecodziennego wydarzenia. Ale po kolei. Orły Kazimierz są od tego roku certyfikowaną przez Polski Związek Piłki Nożnej szkółką piłkarską, co stanowi olbrzymie wyróżnienia jak również spore wyzwanie dla klubu. Otrzymany certyfikat jest bowiem potwierdzeniem tego, że w Orłach wykonuje się należytą pracę z młodzieżą. Otrzymanie certyfikatu było konsekwencją spełnienia wysokich kryteriów stawianych przez Związek szkółkom piłkarskim. Potwierdzeniem tego, że Orły zasługują na członkostwo w poniekąd elitarnym gronie była m.in. udana kwerenda lub jak kto woli wizytacja dokonana w połowie września przez wysłanników PZPN na  stadionie w Bochotnicy Zakończyła się ona komplementami skierowanymi w naszą stronę. W dniu wczorajszym gościliśmy natomiast trenerów z Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Trenerzy przeprowadzili pokazowy, bardzo ciekawy trening z naszymi trampkarzami i młodzikami. Zawodnicy byli niezwykle zadowoleni z zajęć na których oczywiście zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Najlepsi mogą liczyć na powołanie do kadry województwa! Tak trzymać Panowie!!!