Jacek Magnuszewski trenerem Wisły Puławy!!!

Wiadomo już, że w rundzie wiosennej lubelskiej ligi okręgowej Orły Kazimierz będą grały bez swojego dotychczasowego trenera Jacka Magnuszewskiego. Spowodowane jest to tym, iż przyjął on ofertę od władz klubu Wisła Puławy...
Po wszystkich zawirowaniach w tamtejszym klubie i zawieszeniu trenera Krawczyka propozycja poprowadzenia drużyny otrzymał właśnie trener Magnuszewski. Zaś nowego szkoleniowca kazimierskich Orłów poznamy w niedziele kiedy to po praz pierwszy poprowadzi drużynę w meczu sparingowym. Wiadomo nam jedynie, że o fotel trenera ubiega się 3 kandydatów, jednak zarząd klubu nie chce zdradzić nazwisk zainteresowanych. Miejmy nadzieje, iż nowy trener godnie zastąpi swojego poprzednika i Orły zakończa sezon w czołówce a może nawet włączą sie do walki o awans do IV ligi.