KKS ORŁY KAZIMIERZ 0:0 Piaskovia Piaski

W ubiegłą sobotę nasze orły zmierzyły się z drużyną Piaskovi Piaski. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie, bowiem obie drużyny dzielił tylko punkt różnicy w tabeli lubelskiej klasy okręgowej. Niespodzianki nie było, bowiem jak się spodziewano mecz był bardzo wyrównany.

Od początku meczu gra toczyła się w środkowej strefie boiska, a żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć przewagi nad rywalem. Dlatego na przerwę oba zespoły schodziły do szatni z zerowym kontem bramkowym. W drugiej połowie spotkania coraz częściej do głosu dochodziła drużyna miejscowych Orłów i to oni zaczęli uzyskiwać przewagę a zarazem coraz śmielej atakować bramkę przyjezdnych. Jednak mimo przewagi i paru dobrych akcji nie potrafili rozstrzygnąć losów spotkania na swoja korzyść, tak wiec po praktycznie wyrównanym meczu oba zespoły musiały podzielić się punktami. I po ostatnim gwizdku sędziego to drużyna Piaskovi miała więcej powodów do radości, bowiem utrzymała jednopunktową przewagę nad Orłami.

Orły:P.Guzek, M.Stolarek, R.Makarewicz, P.Grudzień, R.Banaszek, R.Kamola, J.Grykałowski, G.Suszek, P.Zając, M.Berlińsk, M.Marcinkowski

KKS ORŁY KAZIMIERZ 0:0 Piaskovia Piaski