Na pudle już w sobotę?

Już w najbliższą sobotę drużyna Orłów, która świetnie rozpoczęła rundę rewanżową obecnego sezonu, podejmie nieobliczalny zespół Żyrzyniaka Żyrzyn. Będzie to dopiero trzecie w historii starcie obu drużyn.

Pojedynki piątoligowe z sezonu 2006/07 kończyły się wysokimi wygranymi kazimierzan - 4-0 w Bochotnicy i 4-1 w Żyrzynie. Spotkanie jesienne bieżących rozgrywek, które odbyło się w Michowie, zakończyło się rezultatem 1-1.

Żyrzynianie są bardzo chimerycznym zespołem. Potrafili zwyciężyć w Końskowoli Powiślaka 2-1, Garbarnię w Kurowie 1-0 czy wywieźć pojedyncze punkty z Góry Puławskiej i Poniatowej, a jednocześnie ulec Porajowi i nie wygrać z Cisami II i Draco. Łącznie do tej pory nasi goście, dziękiczterem zwycięstwom i pięciu remisom,uzbierali 17 punktów i zajmują w tabeli 8. pozycję. W bramkach jest 19-27.

Orły, przy ewentualnej stracie punktów Góry w meczu z Wilkami, mają szansę wskoczyć na 3. miejsce w lidze. Rozjemcami sobotniego starcia będzie p. Sachajko jako główny i pp. Sugier i Korzan jako arbitrzy boczni. Początek spotkania o godz. 11:00.

XV kolejka:

Stal II Poniatowa-Hetman Gołąb sobota, 16; sędziuje Koguciak

Cisy II Nałęczów-Garbarnia Kurówniedziela, 17; s. Sachajko

Orły Kazimierz-Żyrzyniak Żyrzyn sobota, 11; s. Sachajko

Bobry Karczmiska-Draco Kowalasobota, 12; s. Jarzynka

w Kowali; Bobry gospodarzem

Poraj Kraczewice-Powiślak Końskowola(w Poniatowej) niedziela, 14; s. Radzikowski

KS Góra Puławska-Wilki Wilków sobota, 14:30; s. W. Banaszek