Orędzie nowego Prezesa

Szanowni członkowie KKS Orły Kazimierz oraz wszyscy sympatycy, chciałbym serdecznie podziękować panu prezesowi Maciejowi Polkowskiemu i ustępującemu zarządowi za zaangażowanie i wielkie chęci oraz ogrom pracy włożonej w funkcjonowanie naszych Orłów. Dzięki Waszym działaniom przetrwaliśmy najcięższe chwile w historii naszego klubu.

Jako nowy prezes dziękuję bardzo za wybranie mnie na to odpowiedzialne, lecz również nie zawsze wdzięczne stanowisko. Byłem z naszym klubem prawie od zawsze, gdyż jestem jego członkiem założycielem. Udało mi się też namówić do współpracy ludzi, którzy związani są z piłką nożną w naszej gminie znacznie dłużej niż kilkanaście lat historii Orłów.

Nasz wiceprezes Ignacy Włodek i jego syn Tomasz to osoby tworzące historię futbolu kazimierskiego. Ignacy (zwany przez przyjaciół Mietkiem) włączył się w klubowe działania po długiej przerwie. Bez niego nie zdecydowałbym się na ponowne kandydowanie do naszych władz. Jego syn Tomek, zwany Głównym Statystykiem Klubu, również gości częściej na naszym stadionie, a trzeba tu również wspomnieć o Łukaszu (naszym byłym zawodniku), którego zapraszam do naszych wspólnych działań.

Paweł Lis, swego czasu tak aktywny w młodzieżowych grupach Orłów, Dariusz Matyjaszek zwany Dyrektorem Narodowego, czyli osobą, która wie o naszym stadionie wszystko, a robi tam więcej niż wszystko, Adam Kamola uwielbiany przez kibiców (nie zawsze mężczyzn) oraz Łukasz Ziółek, który został wciągnięty w klubowe sprawy przez swojego tatę Janusza i jest niewątpliwie świeżą krwią w Orłach.

Te osoby pełniły już w różnych okresach historii naszego klubu wszelakie funkcje. Wszyscy sympatycy wiedzą, że jest to grono ludzi, którym jak mało komu zależy na powrocie do dawnej – na miarę naszych możliwości – świetności.

I wreszcie Waldemar Kruk – krew zdecydowanie najmłodsza duchem. Człowiek, który nie chce nic obiecywać, ale ma nie od dziś wolę walki o nasz kazimierski sportowy byt.

Taki to jest zarząd Klubu. Nareszcie spotkaliśmy się wszyscy w jednym czasie i miejscu. Mam nadzieję, iż zaowocuje to sukcesami organizacyjnymi i co za tym idzie sportowymi, na których nam najbardziej zależy.

Cały zarząd to ludzie chcący pracować i mający doświadczenie. Zapraszam na trybuny, które ostatnio tak smutno wyglądały. Bez kibiców nie ma chęci do gry – tak mówią piłkarze! Bez wiernych sympatyków nie będzie naszego klubu!

Robert Sulkiewicz
Prezes KKS Orły Kazimierz Dolny