Orły na remis !!!

W ostatnim meczu rundy jesiennej KKS Orły Kazimierz bezbramkowo zremisowały z drużyną Polesia Kock. Mecz nie mógł się podobać, bowiem boisko, na którym rozgrywane było to spotkanie bardzo utrudniało grę. Efektem tego w grze obu zespołów panował bałagan, który spowodowany był brakiem dokładności w trakcie podaniach.

Zawodnicy mieli problemy z przyjęciem piłki, bowiem boisko było bardzo nie równe i miejscami o dobrym zagraniu decydował przypadek. Mecz głownie toczył się w środkowej strefie boiska a sytuacji bramkowych było nie wiele. Jednak Orły miały swoja szanse na strzelenie bramki, ale boisko i w tym przypadku dało znać o sobie. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się rozstrzygnąć losów meczu na swoja korzyść. Dlatego Orły wywiozły z ciężkiego terenu jeden punkt, który nic nie zmienił w ligowej tabeli i rundę jesienna zakończyły na 5 miejscu.

Skład: P.Guzek, P.Grudzień, R.Banaszek, R.Makarewicz, Ł.Skowyra, R.Kamola, P.Wolszczak, P.Zając, M.Pięta, M.Kowalik, M.Berliński