Orły w okresie przedzimowym

Orły w okresie przedzimowym

fot. kswislapulawy.pl

Seniorska drużyna Orłów zakończyła jesienną część ligowych zmagań w klasie B, ale nie zakończyła jeszcze swojej tegorocznej pracy. Przed świętami Bożego Narodzenia piłkarze trenera Marcina Lewtaka mają w planach rozegranie jeszcze czterech-pięciu gier kontrolnych, a w dzisiejszy wczesny wieczór na bocznym boisku MOSiR w Puławach (sztuczna murawa i oświetlenie) zremisowali z zespołem puławskiej Wisły, tworzonym na poły przez zawodników z kategorii junior starszy i junior młodszy.

 Nasz team według słów trenera pokazał dziś fajną piłkę, opartą o mądrą grę i dobre przesuwanie się po boisku. Orły prowadziły po trafieniu z rzutu karnego swojego najlepszego strzelca, a zwycięstwo straciły po błędzie wracającego do naszej bramki po dłuższej przerwie Karola Szymczyka. W zespole zadebiutował Michał Zagozdon, a wydarzeniem dnia jest powrót do gry po jeszcze dłuższym, niż Karolowy okresie Dawida Guza. Do zdrowia dochodzi przechodzący ostatnio rehabilitację Paweł Bulzacki.

Wisła Puławy U17/U19 – Orły Kazimierz 1:1 (0:1, 0:0, 1:0)

? – Hemperek k

Orły: Szymczyk – Błaziak, Guz, Miturski, Berliński – T. Bulzacki, Nogas, Matyjaszek, Miroński, Zawiślak – Hemperek. Grali ponadto: P. Bulzacki, Zagozdon.

Grano 3x30 minut.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości