Plan sparingów

Poniżej przedstawiamy rozpiskę meczów kontrolnych, jakie seniorska drużyna Orłów Kazimierz ma rozegrać w ramach przygotowań do rewanżowej rundy B-klasy. Terminy gier kontrolnych mogą zmieniać się w obrębie danego weekendu. Miejsca mogą ulegać zmianom ze względu na warunki atmosferyczne i, co za tym idzie, możliwość korzystania z boisk naturalnych.

23 stycznia (czwartek) – I trening w ZST (siłownia i teren), godz. 18.30

26 stycznia (niedziela) – gra kontrolna SEROKOMLA JANOWIEC (boisko KEN, godz. 11)

1-2 lutego - termin wolny

9 lutego (niedziela) – gra kontrolna BOBRY KARCZMISKA (godz. i miejsce do ustalenia)

14 lutego (piątek) – gra kontrolna PROCH PIONKI (boisko KEN, godz.19)

23 lutego (niedziela) – gra kontrolna SEROKOMLA JANOWIEC (godz. i miejsce do ustalenia)

1 marca (sobota) – gra kontrolna BKS BOGUCIN (godz. i miejsce do ustalenia)

8-9 marca – termin wolny

16 marca (niedziela) – gra kontrolna KS GÓRA PUŁAWSKA (godz. i miejsce do ustalenia)

22-23 marca – termin wolny

29 marca (sobota) – gra kontrolna GARBARNIA KURÓW (godz. i miejsce do ustalenia)

6 kwietnia (niedziela) – rozpoczęcie rundy wiosennej B–klasy.

Najprawdopodobniej w terminach wolnych rozegramy jeszcze gry kontrolne z Wisłą II Puławy i drużyną juniorów młodszych Wisły. Możliwe jest też, że z tymi dwoma zespołami zagramy w środku tygodnia w ramach jednostki treningowej. Oprócz tego w razie nie znalezienia sparingpartnera na wolny termin przeprowadzone zostaną dodatkowe zajęcia o charakterze taktycznym zawierające różne formy gier wewnętrznych.