Podium w debiucie

Za nami dwa kolejne turnieje halowe z udziałem naszych drużyn młodzieżowych. W sobotę w Wojciechowie grali trampkarze, w niedzielę w Ludwinie naborowcy z rocznika ~2006.

Turniej trampkarzy młodszych w Wojciechowie zakończył się sukcesem Lublinianki, która wyprzedziła MOSiR Lubartów i Cisy I Nałęczów. Orły uplasowały się na czwartym miejscu, wyprzedzając jeszcze Cisy II, Garbarnię Kurów i Serokomlę Janowiec. Choć naszym chłopcom nie udało się stanąć na podium, to na osłodę trofeum dla najlepszego golkipera zawodów zabrał do domu Dominik Janicki.

Turniej o Puchar Prezesa KS Lublinianka w Ludwinie miał być rozgrywany w dwóch grupach, jednak ze względu na wycofanie się jednej z ekip organizatorzy zdecydowali się zmienić formułę na "każdy z każdym". Debiutujący w piłkarstwie najmłodsi podopieczni Damiana Mirońskiego zajęli trzecie miejsce, osiągając następujące wyniki: 0:0 z Lublinianką II, 0:0 z Silesią Lublin, 1:0 z Widokiem Lublin, 1:0 z Lublinianką I, 0:1 z UKS Dys, 0:0 z Vrotcovią Lublin. Małe doświadczenie uczestników usprawiedliwia ledwie 17 bramek w 21 meczach... Turniej wygrała Vrotcovia (12 pkt.) przed Silesią (11) i Orłami (9). Kolejne lokaty dla Lublinianki II (6), Dysu (6), Lublinianki I (5) i Widoku (3).

Źródło: własne/Cisy Nałęczów/Lublinianka 2006