Przegrali po trzech latach

Jutrzejsza sobota będzie kolejnym pracowitym dniem w terminarzu naszych zespołów, wszystkie bowiem zagrają na wyjazdach z wymagającymi rywalami i chyba każdy zdobyty punkt będzie dla nas sukcesem.

Drużyna seniorów wieczorem zagra z Puławiakiem - drużyną, jak mało która, swojego boiska. Ostatnio przegrała na nim z Wikingiem i była to pierwsza domowa porażka puławian od... prawie trzech lat! Na straty spisany też mecz z Drzewcami (1:1), reszta spotkań została wygrana, m. in. z Mazowszem, Wilkami, Żyrzyniakiem i Wisłą. W całym trwającym sezonie podopieczni Bernarda Bojka tylko raz przywieźli z wyjazdu jakąś zdobycz. Oczywiście z... Bochotnicy!

Dotychczasowe mecze Orły - Puławiak:

1994/95: 4:5 (?, ?, ?, ?), 1:2 (?)

1999/00: 6:3 (?, ?, ?, ?, ?, ?), 2:3 (?, ?)

2001/02: 3:0 (Migdal, T. Kleszczyński, Starek), 1:1 (Starek)

2002/03: 4:1 (D. Dysput, A. Kamola, Kamiński, Starek), 3:0 (walkower)

2011/12: 3:4 (Starczynowski, D. Miroński 2), 0:1

2012/13: 1:3 (Starczynowski)

Bilans: 11 meczów, 4 wygrane Orłów, 1 remis, 6 wygranych Puławiaka, bramki 28:23.

XXI kolejka:

KS Drzewce-Amator Rososz-Leopoldów niedziela, 16

Żyrzyniak Żyrzyn-KS Góra Puławska sobota, 17

Poraj Kraczewice-Wisła II Puławy sobota, 15

Mazowsze Stężyca-Wilki Wilków sobota, 15

Draco Kowala-Wiking Leśniczówka niedziela, 16

Bobry Karczmiska-Garbarnia Kurów niedziela, 14

Puławiak Puławy-Orły Kazimierz sobota, 18

--------------------------------------------

Trampkarze o 13 wystąpią w Michowie z miejscowym GLKS, który dotąd dwa razy stracił punkty, dwa razy po nadspodziewanie wysokich porażkach - 1:6 z Ruchem i 0:9 z Zawiszą. Jesienią na naszym boisku lepsi, o jedno trafienie, byli goście. Dwie godziny wcześniej młodzików czeka walka z Wisłą Puławy (pół roku temu było 2:5).