Rafał Dryk nowym trenerem

Drużyna seniorów ma od wczoraj nowego trenera. Został nim, znany przede wszystkim z gry w puławskiej Wiśle, Rafał Dryk. Dotychczasowy opiekun Orłów - Sebastian Świątek - pozostanie w sztabie jako asystent pierwszego szkoleniowca.

Urodzony 1 stycznia 1979 Dryk ma za sobą również występy w Czarnych Dęblin, ostatnio bronił barw Energii Kozienice. Grał na pozycji obrońcy.

Kariera piłkarska: Wisła Puławy (do 1999), MG MZKS Kozienice (2001), Wisła Puławy (2002), Czarni Dęblin (2003-05), Wisła Puławy (2006-11), Energia Kozienice (2011-13).

Do debiutu nowego trenera na ławce "żółto-niebieskich" dojdzie już w niedzielę w Garbowie, gdzie rozegramy towarzyski test-mecz z miejscowym Zawiszą.

Z  zespołem trenuje także Michał Berliński, ostatnio występujący w piątoligowych Czarnych Dęblin (w sezonie 2012-13 rozegrał 28 meczów, zdobył 3 bramki).

"Beret" spędził w Orłach lata 2003-10. W około 150 meczach ligowych strzelił blisko 50 goli, co plasuje go prawdopodobnie na piątym miejscu wśród najlepszych snajperów w dziejach naszego klubu. "Beretowi" życzymy szybkich awansów w tej klasyfikacji!

Z drużyny odszedł natomiast Rafał Wanicki, który zasili szeregi beniaminka IV ligi - Powiślaka Końskowola.