Ruszyły przygotowania (akt.)

fot. Serokomla Janowiec

W minioną sobotę piłkarze Orłów zakończyli okres roztrenowania i pod okiem trenera Janusza Kleszczyńskiego odbyli pierwszy trening przed nowym sezonem ligowym. Pomimo sporych chęci, z powodów proceduralnych nie zostaliśmy dopuszczeni do udziału w Pucharze Polski i w takiej sytuacji musieliśmy naprędce szukać sparingpartnerów...

Najbliższe dwie jednostki treningowe nasi zawodnicy zaliczą w piątek 21 lipca oraz we wtorek 25 lipca (godz. 18:00). Tych, których zabrakło na dwóch dotychczasowych zajęciach informujemy, że mają obowiązkowo stawić się na treningu piątkowym. Dotyczy to zwłaszcza Jakuba Bociańskiego, Krzysztofa Lipnickiego, Marcina Miturskiego, Marcina Pyśniaka i Amadeusza Żybury.

Plan na najbliższe tygodnie:

23 lipca (niedziela) – mecz towarzyski z Wodniakiem Piotrawin-Łaziska (Bochotnica, godz. 17:00)

30 lipca (niedziela) – V Memoriał Marcina Tusińskiego (turniej, Bochotnica, godz. 10:00)

6 sierpnia (niedziela) – mecz towarzyski z SKS Leokadiów (Bochotnica, godz. 17:00)

9 sierpnia (środa) – mecz towarzyski z Zawiszą Garbów (Bochotnica, godz. 18:00)

12 sierpnia (sobota) – mecz towarzyski z Wilkami Wilków (Wilków, godz. 12:00)

13 sierpnia (niedziela) – mecz towarzyski z Cisami Nałęczów (Nałęczów, godz. 18:00)