Sezon halowy za nami

Kolejna runda rozgrywek Puławskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej przeszła do historii. Po tytuł sięgnął Alpen-Dream Team, a w składach zespołów na wszystkich trzech poziomach ligowych nie zabrakło byłych i obecnych "orzełków". Za nami uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród.

Nagroda dla najlepszego zawodnika powędrowała do Michała Walendziaka (w KKS w sezonie 2005-06) z drużyny mistrzowskiej. Za najlepszego bramkarza został uznany Michał Bicki (Wektra Mapei, Orzeł w 2012). Z elitą pożegnały się Góra Puławska i Zbyszek Team, a ich miejsca zajmą za rok Art-Mag i Termic. Do III ligi spadły MOW Puławy i Pod Basztą. Wśród szczęśliwych beniaminków drugiej ligi znalazła się Stacja Narciarska Kazimierz, chyba najbardziej "orla" w stawce. Ekipa "Onia" Lubickiego wyprzedziła w tabeli zespół Dbros.

W tegorocznej edycji ligi halowej rywalizowało 26 drużyn.

Źródło: Nasz nRegion.