Tęcza nad Puławami

Sprawdził się niestety czarny scenariusz i oba boiska Orłów w Bochotnicy na początku tygodnia znalazły się pod wodą. Nie ma sensu nawarstwiać sobie zaległości, szczególnie w sytuacji, gdy na finiszu rozgrywek walka o pozycję lidera potrwa zapewne do ostatniego meczu i wyjątkowo należy dbać o formę i świeżość drużyny. Z tego też powodu niedzielny mecz z bełżycką Tęczą rozegramy w Puławach.

Bełżyczanie w tym sezonie radzą sobie nad wyraz przeciętnie, zajmuje obecnie dopiero 10. pozycję w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Wiosną wygrali trzy mecze (2:1 w Józefowie, walkowerem z Victorią i 6:2 w Poniatowej - ten wynik robi wrażenie), a przegrali cztery - z Dąbrowiakiem, Czarnymi, Opolaninem i Wandalinem (0:7!). Jesienny mecz w Bełżycach, mimo sporych problemów personalnych, nasza drużyna wygrała pewnie i wysoko i na podobny scenariusz liczymy w niedzielę.

Dotychczasowe mecze Orły - Tęcza II Bełżyce:

2013/14: 6:2 (Wiśniosz, D. Miroński 2, M. Berliński, Dryk, Dusiński)

Bilans: 1 mecz, 1 wygrana Orłów, bramki 6:2

Jak do tej pory na pokrytym sztuczną nawierzchnią boisku puławskiego MOSiR-u zagraliśmy trzy oficjalne spotkania: wszystkie przegraliśmy, nie strzelając nawet gola (0:3 z Wisłą Puławy w 2006, 0:1 z Puławiakiem w 2012, 0:6 z Wisłą II w 2013)... Co ciekawe, drużynę "Dumy Powiśla" w pierwszym z wymienionych spotkań prowadził...Rafał Dryk!

W XXII kolejce grają (niedziela, 11):

GLKS Elżbieta - Pogoń Trzebiesza

Jaworzanka Rogów - KS Zaborze

Orły Kazimierz - Tęcza II Bełżyce 10 | Puławy

Błękitni Kierz - Wisła Józefów

LKS Poniatowa Wieś - Dąbrowiak Dąbrowa Wron.

Victoria Wolica - Czarni Puszno Godowskie 0:3, vo.

LKS Wandalin - Opolanin II Opole Lubelskie sobota, 17

Mecz juniorów z Powiślakiem został przeniesiony na inny termin, a spotkanie młodzików - do Kurowa. Podopieczni Damiana Mirońskiego zmierzą się z Garbarnią w sobotę o 14.