Udany rewanż leokadiowian

fot. SKS Leokadiów

Po rozegranym półtora tygodnia temu meczu sparingowym Orłów z SKS Leokadiów, we wczorajsze popołudnie obie drużyny zmierzyły się ze sobą ponownie, tym razem na bocznym boisku puławskiego MOSiR-u. Podopieczni Radosława Gąsiorowskiego udanie zrewanżowali się wyżej notowanemu przeciwnikowi za srogą porażkę 0:8, ogrywając go tym razem 1:0.

Jedyna bramka padła w 24. minucie spotkania. Zawodnicy Orłów (tym razem w nieco osłabionym kilkoma absencjami składzie), choć oddali na bramkę "strażaków" mnóstwo strzałów, to ani jeden nie znalazł piłce drogi do siatki, w czym duża zasługa dobrze dysponowanego bramkarza. Niebiesko-żółci nie włożyli w to spotkanie tyle zaangażowania, co w poprzednie; chyba liczyli że kolejna wysoka wygrana urzeczywistni się samoistnie, tymczasem przeciwnik ambitnie i skutecznie dążył do wybronienia zwycięstwa. Zimny prysznic też się przyda...

Orły Kazimierz - SKS Leokadiów 0:1 (0:1)

Walaszczyk 24

Orły: Karaś (60 Lis) - D. Dusiński, Kowalik, Miturski, Żybura - Błaziak (Karaś), Hemperek, Matyjaszek, Nowakowski (Pałac) - Berliński, Pyśniak