Wiosna prawdy

Po bodaj najdłuższej zimowej przerwie w dziejach naszego klubu jutro i pojutrze trzy drużyny Orłów Kazimierz kontynuować będą walkę o ligowe punkty. Trampkarze i młodzicy uczynią to u siebie, natomiast seniorzy - w gościach.

Pierwsza drużyna pojedzie w niedzielę do Puław, gdzie zostanie sprawdzona przez rezerwy miejscowej Wisły. Rezerwy, jak to rezerwy - nieobliczalne z powodu młodego wieku zawodników i musu lawirowania kadrą między "jedynką" i zespołami juniorów, choć wystarcza im to do utrzymywania się w czubie tabeli. Wiosnę wiślacy rozpoczęli z przytupem, od wysokiej wygranej z liderem z Poniatowej. Co pokażą w meczu z Orłami, do których dołączyło kilka nowych twarzy?

Dotychczasowe mecze Orły - Wisła II:

2012/13: 0:4 (Bochotnica)

Bilans: 1 mecz, 1 wygrana Wisły, bramki 0:4.

Nowi w Orłach: Rafał Antoniak, Daniel Osiak, Sebastian Strojek, Cezary Wiejak (wszyscy ostatnio Powiślak), Artur Chabora (Puławiak), Dawid Guz, Artur Kwaśny (obaj wznowili treningi).

Szczegóły o zawodnikach w ich profilach w dziale KADRA.

XVI kolejka:

Garbarnia Kurów-Wilki Wilków 21 kwietnia, 15

Amator Rososz-Leopoldów-Wiking Leśniczówka odwołane

Wisła II Puławy-Orły Kazimierz 21 kwietnia, 11

KS Góra Puławska-Puławiak Puławy 21 kwietnia, 15

w Puławach

KS Drzewce-Bobry Karczmiska 21 kwietnia, 16

Żyrzyniak Żyrzyn-Draco Kowala 21 kwietnia, 16

Poraj Kraczewice-Mazowsze Stężyca 21 kwietnia, 15

-------------------------------------------------------

Inaguracja wiosny na naszym boisku już jutro o 13:30. Trampkarze podejmą "Ludowców" z Wierzchowisk (jesienią było 3:1) Podopieczni Damiana Mirońskiego skończą rundę tydzień wcześniej z powodu wycofania się z ligi Amatora. LZPN anulował jego jesienne wyniki. Z kolei o 17:00 zapraszamy na spotkanie młodzików, którzy powalczą z Sygnałem z Lublina. Pół roku temu lepsi, w stosunku 9:0, okazali się "Kolejarze". Jest więc się za co rewanżować...