Żyrzyniacy również lepsi

Drugiej porażki w ramach przedsezonowych test-meczów doznały dziś Orły na boisku w Żyrzynie. Skuteczną bronią gospodarzy okazały się dynamiczne wejścia skrzydłowych w nasze pole karne, swoje robił też występujący gościnnie w żółto-zielonych barwach, pochodzący z tych stron bramkarz Mateusz Krawczak, w minionym sezonie broniący barw mistrza III ligi - Formacji Mostki. Pierwszą odsłonę tego spotkania wygrali miejscowi 2:0, choć gdyby na samym początku Kamil Nastaj trafił nie w słupek, a do siatki - mogłoby być różnie. W drugiej górą byli goście, jednak strat nie odrobili...

Żyrzyniak Żyrzyn - Orły Kazimierz 3:2 (2:0)

?, ?, ? - Budzisz, Koza

Orły: (I połowa) Karaś - Żybura, Stolarek, Starczynowski, Sikora - Lipnicki, Paczka, Koza, Sułek - Nastaj - Miroński. (II połowa) Karaś (60 Szymczyk) - Starczynowski (65 Stolarek), P. Dusiński, Dryk, D. Dusiński - Budzisz, Bieniek - Wanicki, Paczka (65 Koza), Błaziak - Kleszczyński

Kolejny towarzyski mecz Orłów w środę o godzinie 18 w Pionkach - rywalem miejscowy Proch (radomska liga okręgowa).