Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Avia II Świdnik
Avia II Świdnik 15 26 23 - 12 7 5 3 3 4 2 - 2
2
Stok Zakrzówek
Stok Zakrzówek 15 26 20 - 12 8 2 5 3 4 2 - 2
3
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN 15 24 22 - 22 7 3 5
4
KS Ciecierzyn
KS Ciecierzyn 15 23 22 - 16 6 5 4
5
Żyrzyniak Żyrzyn
Żyrzyniak Żyrzyn 15 15 15 - 23 4 3 8
6
Orły Kazimierz
Orły Kazimierz 15 11 13 - 30 3 2 10
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:1
Stok Zakrzówek
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:0
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Avia II Świdnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
1:1
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
KS Ciecierzyn
0:2
Stok Zakrzówek
Orły Kazimierz
1:2
Avia II Świdnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:1
KS Ciecierzyn
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:1
Avia II Świdnik
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Stok Zakrzówek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:3
Stok Zakrzówek
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
Orły Kazimierz
KS Ciecierzyn
2:2
Avia II Świdnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
KS Ciecierzyn
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Stok Zakrzówek
0:1
Avia II Świdnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Stok Zakrzówek
0:0
Avia II Świdnik
Orły Kazimierz
0:3*
KS Ciecierzyn
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:0
Stok Zakrzówek
Avia II Świdnik
3:0*
Orły Kazimierz
Żyrzyniak Żyrzyn
0:3
KS Ciecierzyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:3*
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Stok Zakrzówek
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Ciecierzyn
0:3
Avia II Świdnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stok Zakrzówek
3:0*
Orły Kazimierz
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:0
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Avia II Świdnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ciecierzyn
2:0
Stok Zakrzówek
Orły Kazimierz
0:3*
Żyrzyniak Żyrzyn
Avia II Świdnik
4:1
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
0:0
Stok Zakrzówek
KS Ciecierzyn
0:0
Avia II Świdnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:1
Stok Zakrzówek
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:0
Avia II Świdnik
KS Ciecierzyn
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
5:3
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
Avia II Świdnik
KS Ciecierzyn
3:2
Stok Zakrzówek
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:1
Avia II Świdnik
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:5
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Stok Zakrzówek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Stok Zakrzówek
2:1
Avia II Świdnik
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?