Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Orły Kazimierz
Orły Kazimierz 15 36 39 - 18 11 3 1
2
Wawel Wąwolnica
Wawel Wąwolnica 15 35 44 - 11 11 2 2
3
Mazowsze Stężyca
Mazowsze Stężyca 15 29 34 - 21 9 2 4
4
Hetman Gołąb
Hetman Gołąb 15 12 14 - 34 3 3 9
5
Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów 15 8 13 - 33 2 2 11
6
Cisy Nałęczów
Cisy Nałęczów 15 0 0 - 45 0 0 15
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
3:0*
Cisy Nałęczów
Orły Kazimierz
1:0
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
1:1
Hetman Gołąb
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
6:0
Orły Kazimierz
Garbarnia Kurów
0:4
Mazowsze Stężyca
Cisy Nałęczów
0:3*
Hetman Gołąb
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
2:1
Wawel Wąwolnica
Orły Kazimierz
3:0*
Cisy Nałęczów
Hetman Gołąb
2:2
Garbarnia Kurów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
5:1
Mazowsze Stężyca
Wawel Wąwolnica
3:1
Hetman Gołąb
Cisy Nałęczów
0:3*
Garbarnia Kurów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
0:2
Orły Kazimierz
Mazowsze Stężyca
3:0*
Cisy Nałęczów
Garbarnia Kurów
1:2
Wawel Wąwolnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:2
Wawel Wąwolnica
Mazowsze Stężyca
3:0*
Cisy Nałęczów
Hetman Gołąb
1:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:1
Mazowsze Stężyca
Cisy Nałęczów
0:3*
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
3:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:1
Orły Kazimierz
Mazowsze Stężyca
0:3
Wawel Wąwolnica
Garbarnia Kurów
3:0*
Cisy Nałęczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
4:2
Hetman Gołąb
Orły Kazimierz
4:3
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
3:0*
Cisy Nałęczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:1
Mazowsze Stężyca
Hetman Gołąb
0:6
Wawel Wąwolnica
Cisy Nałęczów
0:3*
Orły Kazimierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
2:4
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
0:3*
Wawel Wąwolnica
Garbarnia Kurów
3:3*
Cisy Nałęczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
3:0*
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
3:0*
Garbarnia Kurów
Orły Kazimierz
3:0*
Cisy Nałęczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
0:3*
Mazowsze Stężyca
Hetman Gołąb
0:3*
Orły Kazimierz
Cisy Nałęczów
0:3*
Wawel Wąwolnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
3:3*
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
3:0*
Cisy Nałęczów
Orły Kazimierz
2:2
Wawel Wąwolnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
3:3*
Hetman Gołąb
Garbarnia Kurów
0:3*
Orły Kazimierz
Wawel Wąwolnica
1:3
Mazowsze Stężyca

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?