Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
Pauza
Garbarnia II Kurów
2:1
Powiślak II Końskowola
Zawisza Garbów
4:1
Jaworzanka Rogów
Poraj Kraczewice
1:2
GKS Abramów
Cisy Nałęczów
4:1
Stal II Poniatowa
Draco Kowala
0:3*
Legion Tomaszowice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:5
SKS Leokadiów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Poniatowa
Pauza
Powiślak II Końskowola
5:1
Poraj Kraczewice
GKS Abramów
3:1
Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice
7:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
SKS Leokadiów
0:5
Zawisza Garbów
Serokomla Janowiec
2:5
Draco Kowala
Jaworzanka Rogów
3:1
Garbarnia II Kurów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
Pauza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:3
Serokomla Janowiec
Poraj Kraczewice
3:1
Jaworzanka Rogów
Stal II Poniatowa
1:2
GKS Abramów
Garbarnia II Kurów
2:4
SKS Leokadiów
Zawisza Garbów
2:1
Legion Tomaszowice
Cisy Nałęczów
5:1
Powiślak II Końskowola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
Pauza
Legion Tomaszowice
2:3
Garbarnia II Kurów
Powiślak II Końskowola
5:3
Stal II Poniatowa
SKS Leokadiów
6:0
Poraj Kraczewice
Draco Kowala
6:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
1:2
Cisy Nałęczów
Serokomla Janowiec
2:2
Zawisza Garbów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pauza
Poraj Kraczewice
0:7
Legion Tomaszowice
Garbarnia II Kurów
1:0
Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów
3:3
Draco Kowala
Cisy Nałęczów
5:2
SKS Leokadiów
Stal II Poniatowa
4:0
Jaworzanka Rogów
GKS Abramów
1:4
Powiślak II Końskowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak II Końskowola
Pauza
Jaworzanka Rogów
1:4
GKS Abramów
SKS Leokadiów
3:0*
Stal II Poniatowa
Draco Kowala
5:0
Garbarnia II Kurów
Serokomla Janowiec
1:0
Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:7
Zawisza Garbów
Legion Tomaszowice
1:4
Cisy Nałęczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Garbarnia II Kurów
4:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice
0:3
Draco Kowala
Powiślak II Końskowola
10:0
Jaworzanka Rogów
Stal II Poniatowa
5:2
Legion Tomaszowice
Cisy Nałęczów
2:0
Serokomla Janowiec
GKS Abramów
3:0
SKS Leokadiów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
Pauza
SKS Leokadiów
1:0
Powiślak II Końskowola
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:3*
Poraj Kraczewice
Serokomla Janowiec
3:2
Stal II Poniatowa
Zawisza Garbów
1:1
Garbarnia II Kurów
Draco Kowala
3:0
Cisy Nałęczów
GKS Abramów
3:4
Legion Tomaszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
Pauza
Poraj Kraczewice
1:4
Zawisza Garbów
Powiślak II Końskowola
1:0
Legion Tomaszowice
Stal II Poniatowa
2:1
Draco Kowala
GKS Abramów
2:0
Serokomla Janowiec
Cisy Nałęczów
4:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
0:3
SKS Leokadiów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
Serokomla Janowiec
1:1
Powiślak II Końskowola
Zawisza Garbów
1:1
Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice
1:0
Jaworzanka Rogów
Draco Kowala
3:2
GKS Abramów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:7
Stal II Poniatowa
Garbarnia II Kurów
1:2
Poraj Kraczewice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
Pauza
Draco Kowala
3:3
Powiślak II Końskowola
Stal II Poniatowa
0:4
Zawisza Garbów
SKS Leokadiów
3:3
Legion Tomaszowice
Jaworzanka Rogów
0:4
Serokomla Janowiec
GKS Abramów
3:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Cisy Nałęczów
1:2
Garbarnia II Kurów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
Pauza
Serokomla Janowiec
5:2
SKS Leokadiów
Poraj Kraczewice
0:1
Cisy Nałęczów
Garbarnia II Kurów
0:2
Stal II Poniatowa
Draco Kowala
3:0*
Jaworzanka Rogów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:2
Powiślak II Końskowola
Zawisza Garbów
1:1
GKS Abramów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
Pauza
GKS Abramów
2:0
Garbarnia II Kurów
Serokomla Janowiec
1:6
Legion Tomaszowice
Stal II Poniatowa
8:0
Poraj Kraczewice
Jaworzanka Rogów
2:3
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
SKS Leokadiów
1:3
Draco Kowala
Powiślak II Końskowola
3:2
Zawisza Garbów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
Pauza
Stal II Poniatowa
- : -
Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice
- : -
Draco Kowala
SKS Leokadiów
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GKS Abramów
- : -
Poraj Kraczewice
Jaworzanka Rogów
- : -
Zawisza Garbów
Powiślak II Końskowola
- : -
Garbarnia II Kurów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Poniatowa
Pauza
Draco Kowala
- : -
Serokomla Janowiec
Poraj Kraczewice
- : -
Powiślak II Końskowola
Zawisza Garbów
- : -
SKS Leokadiów
Cisy Nałęczów
- : -
GKS Abramów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
- : -
Legion Tomaszowice
Garbarnia II Kurów
- : -
Jaworzanka Rogów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
Pauza
Legion Tomaszowice
- : -
Zawisza Garbów
SKS Leokadiów
- : -
Garbarnia II Kurów
Serokomla Janowiec
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
- : -
Poraj Kraczewice
GKS Abramów
- : -
Stal II Poniatowa
Powiślak II Końskowola
- : -
Cisy Nałęczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
Pauza
Cisy Nałęczów
- : -
Jaworzanka Rogów
Stal II Poniatowa
- : -
Powiślak II Końskowola
Garbarnia II Kurów
- : -
Legion Tomaszowice
Zawisza Garbów
- : -
Serokomla Janowiec
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
- : -
Draco Kowala
Poraj Kraczewice
- : -
SKS Leokadiów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pauza
Legion Tomaszowice
- : -
Poraj Kraczewice
Draco Kowala
- : -
Zawisza Garbów
Serokomla Janowiec
- : -
Garbarnia II Kurów
SKS Leokadiów
- : -
Cisy Nałęczów
Jaworzanka Rogów
- : -
Stal II Poniatowa
Powiślak II Końskowola
- : -
GKS Abramów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak II Końskowola
Pauza
Stal II Poniatowa
- : -
SKS Leokadiów
Garbarnia II Kurów
- : -
Draco Kowala
Poraj Kraczewice
- : -
Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GKS Abramów
- : -
Jaworzanka Rogów
Cisy Nałęczów
- : -
Legion Tomaszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Legion Tomaszowice
- : -
Stal II Poniatowa
Jaworzanka Rogów
- : -
Powiślak II Końskowola
SKS Leokadiów
- : -
GKS Abramów
Draco Kowala
- : -
Poraj Kraczewice
Serokomla Janowiec
- : -
Cisy Nałęczów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
- : -
Garbarnia II Kurów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
Pauza
Legion Tomaszowice
- : -
GKS Abramów
Stal II Poniatowa
- : -
Serokomla Janowiec
Poraj Kraczewice
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Garbarnia II Kurów
- : -
Zawisza Garbów
Cisy Nałęczów
- : -
Draco Kowala
Powiślak II Końskowola
- : -
SKS Leokadiów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
Pauza
Legion Tomaszowice
- : -
Powiślak II Końskowola
SKS Leokadiów
- : -
Jaworzanka Rogów
Draco Kowala
- : -
Stal II Poniatowa
Serokomla Janowiec
- : -
GKS Abramów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
- : -
Cisy Nałęczów
Zawisza Garbów
- : -
Poraj Kraczewice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
Stal II Poniatowa
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Cisy Nałęczów
- : -
Zawisza Garbów
Poraj Kraczewice
- : -
Garbarnia II Kurów
Jaworzanka Rogów
- : -
Legion Tomaszowice
GKS Abramów
- : -
Draco Kowala
Powiślak II Końskowola
- : -
Serokomla Janowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
Pauza
Serokomla Janowiec
- : -
Jaworzanka Rogów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
- : -
GKS Abramów
Legion Tomaszowice
- : -
SKS Leokadiów
Zawisza Garbów
- : -
Stal II Poniatowa
Powiślak II Końskowola
- : -
Draco Kowala
Garbarnia II Kurów
- : -
Cisy Nałęczów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
Pauza
Powiślak II Końskowola
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GKS Abramów
- : -
Zawisza Garbów
Cisy Nałęczów
- : -
Poraj Kraczewice
SKS Leokadiów
- : -
Serokomla Janowiec
Jaworzanka Rogów
- : -
Draco Kowala
Stal II Poniatowa
- : -
Garbarnia II Kurów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
Pauza
Zawisza Garbów
- : -
Powiślak II Końskowola
Legion Tomaszowice
- : -
Serokomla Janowiec
Draco Kowala
- : -
SKS Leokadiów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
- : -
Jaworzanka Rogów
Poraj Kraczewice
- : -
Stal II Poniatowa
Garbarnia II Kurów
- : -
GKS Abramów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości