Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
Pauza
Garbarnia II Kurów
2:1
Powiślak II Końskowola
Zawisza Garbów
4:1
Jaworzanka Rogów
Poraj Kraczewice
1:2
GKS Abramów
Cisy Nałęczów
4:1
Stal II Poniatowa
Draco Kowala
0:3*
Legion Tomaszowice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:5
SKS Leokadiów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Poniatowa
Pauza
Powiślak II Końskowola
5:1
Poraj Kraczewice
GKS Abramów
3:1
Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice
7:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
SKS Leokadiów
0:5
Zawisza Garbów
Serokomla Janowiec
2:5
Draco Kowala
Jaworzanka Rogów
3:1
Garbarnia II Kurów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
Pauza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:3
Serokomla Janowiec
Poraj Kraczewice
3:1
Jaworzanka Rogów
Stal II Poniatowa
1:2
GKS Abramów
Garbarnia II Kurów
2:4
SKS Leokadiów
Zawisza Garbów
2:1
Legion Tomaszowice
Cisy Nałęczów
5:1
Powiślak II Końskowola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
Pauza
Legion Tomaszowice
2:3
Garbarnia II Kurów
Powiślak II Końskowola
5:3
Stal II Poniatowa
SKS Leokadiów
6:0
Poraj Kraczewice
Draco Kowala
6:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
1:2
Cisy Nałęczów
Serokomla Janowiec
2:2
Zawisza Garbów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pauza
Poraj Kraczewice
0:7
Legion Tomaszowice
Garbarnia II Kurów
1:0
Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów
3:3
Draco Kowala
Cisy Nałęczów
5:2
SKS Leokadiów
Stal II Poniatowa
4:0
Jaworzanka Rogów
GKS Abramów
1:4
Powiślak II Końskowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak II Końskowola
Pauza
Jaworzanka Rogów
1:4
GKS Abramów
SKS Leokadiów
3:0*
Stal II Poniatowa
Draco Kowala
5:0
Garbarnia II Kurów
Serokomla Janowiec
1:0
Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:7
Zawisza Garbów
Legion Tomaszowice
1:4
Cisy Nałęczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Garbarnia II Kurów
4:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice
0:3
Draco Kowala
Powiślak II Końskowola
10:0
Jaworzanka Rogów
Stal II Poniatowa
5:2
Legion Tomaszowice
Cisy Nałęczów
2:0
Serokomla Janowiec
GKS Abramów
3:0
SKS Leokadiów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
Pauza
SKS Leokadiów
1:0
Powiślak II Końskowola
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:3*
Poraj Kraczewice
Serokomla Janowiec
3:2
Stal II Poniatowa
Zawisza Garbów
1:1
Garbarnia II Kurów
Draco Kowala
3:0
Cisy Nałęczów
GKS Abramów
3:4
Legion Tomaszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
Pauza
Poraj Kraczewice
1:4
Zawisza Garbów
Powiślak II Końskowola
1:0
Legion Tomaszowice
Stal II Poniatowa
2:1
Draco Kowala
GKS Abramów
2:0
Serokomla Janowiec
Cisy Nałęczów
4:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
0:3
SKS Leokadiów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
Serokomla Janowiec
1:1
Powiślak II Końskowola
Zawisza Garbów
1:1
Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice
5:1
Jaworzanka Rogów
Draco Kowala
3:2
GKS Abramów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:7
Stal II Poniatowa
Garbarnia II Kurów
1:2
Poraj Kraczewice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
Pauza
Draco Kowala
3:3
Powiślak II Końskowola
Stal II Poniatowa
0:4
Zawisza Garbów
SKS Leokadiów
3:3
Legion Tomaszowice
Jaworzanka Rogów
0:4
Serokomla Janowiec
GKS Abramów
3:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Cisy Nałęczów
1:2
Garbarnia II Kurów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
Pauza
Serokomla Janowiec
5:2
SKS Leokadiów
Poraj Kraczewice
0:1
Cisy Nałęczów
Garbarnia II Kurów
0:2
Stal II Poniatowa
Draco Kowala
3:0*
Jaworzanka Rogów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:2
Powiślak II Końskowola
Zawisza Garbów
1:1
GKS Abramów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
Pauza
GKS Abramów
2:0
Garbarnia II Kurów
Serokomla Janowiec
1:6
Legion Tomaszowice
Stal II Poniatowa
8:0
Poraj Kraczewice
Jaworzanka Rogów
2:3
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
SKS Leokadiów
1:3
Draco Kowala
Powiślak II Końskowola
3:2
Zawisza Garbów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
Pauza
GKS Abramów
1:0
Poraj Kraczewice
Stal II Poniatowa
1:1
Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice
2:4
Draco Kowala
SKS Leokadiów
5:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
3:2
Zawisza Garbów
Powiślak II Końskowola
3:0
Garbarnia II Kurów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal II Poniatowa
Pauza
Poraj Kraczewice
3:3
Powiślak II Końskowola
Garbarnia II Kurów
4:1
Jaworzanka Rogów
Zawisza Garbów
2:1
SKS Leokadiów
Cisy Nałęczów
1:2
GKS Abramów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:4
Legion Tomaszowice
Draco Kowala
2:0
Serokomla Janowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
Pauza
Serokomla Janowiec
3:0*
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Legion Tomaszowice
1:2
Zawisza Garbów
SKS Leokadiów
2:0
Garbarnia II Kurów
Jaworzanka Rogów
2:0
Poraj Kraczewice
GKS Abramów
5:0
Stal II Poniatowa
Powiślak II Końskowola
1:0
Cisy Nałęczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
Pauza
Cisy Nałęczów
3:1
Jaworzanka Rogów
Stal II Poniatowa
2:3
Powiślak II Końskowola
Poraj Kraczewice
2:0
SKS Leokadiów
Zawisza Garbów
2:3
Serokomla Janowiec
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:5
Draco Kowala
Garbarnia II Kurów
1:2
Legion Tomaszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pauza
Legion Tomaszowice
3:1
Poraj Kraczewice
Draco Kowala
1:4
Zawisza Garbów
SKS Leokadiów
2:0
Cisy Nałęczów
Jaworzanka Rogów
0:3
Stal II Poniatowa
Serokomla Janowiec
2:1
Garbarnia II Kurów
Powiślak II Końskowola
3:0
GKS Abramów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak II Końskowola
Pauza
Stal II Poniatowa
2:2
SKS Leokadiów
Garbarnia II Kurów
1:6
Draco Kowala
Poraj Kraczewice
1:0
Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów
1:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GKS Abramów
4:1
Jaworzanka Rogów
Cisy Nałęczów
3:0
Legion Tomaszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Legion Tomaszowice
3:0*
Stal II Poniatowa
Draco Kowala
5:3
Poraj Kraczewice
Jaworzanka Rogów
0:7
Powiślak II Końskowola
SKS Leokadiów
4:2
GKS Abramów
Serokomla Janowiec
2:4
Cisy Nałęczów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:3
Garbarnia II Kurów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
Pauza
Legion Tomaszowice
2:0
GKS Abramów
Stal II Poniatowa
1:1
Serokomla Janowiec
Poraj Kraczewice
6:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Cisy Nałęczów
5:1
Draco Kowala
Garbarnia II Kurów
0:3
Zawisza Garbów
Powiślak II Końskowola
2:1
SKS Leokadiów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
Pauza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:6
Cisy Nałęczów
Legion Tomaszowice
1:3
Powiślak II Końskowola
SKS Leokadiów
3:0
Jaworzanka Rogów
Draco Kowala
5:1
Stal II Poniatowa
Zawisza Garbów
6:2
Poraj Kraczewice
Serokomla Janowiec
1:0
GKS Abramów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
Pauza
Cisy Nałęczów
2:0
Zawisza Garbów
Stal II Poniatowa
7:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice
2:2
Garbarnia II Kurów
Jaworzanka Rogów
2:5
Legion Tomaszowice
GKS Abramów
1:2
Draco Kowala
Powiślak II Końskowola
2:3
Serokomla Janowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
Pauza
Legion Tomaszowice
1:2
SKS Leokadiów
Serokomla Janowiec
1:2
Jaworzanka Rogów
Powiślak II Końskowola
9:2
Draco Kowala
Garbarnia II Kurów
2:3
Cisy Nałęczów
Zawisza Garbów
6:1
Stal II Poniatowa
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:1
GKS Abramów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
Pauza
SKS Leokadiów
3:3
Serokomla Janowiec
Powiślak II Końskowola
4:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GKS Abramów
3:0
Zawisza Garbów
Cisy Nałęczów
5:0
Poraj Kraczewice
Jaworzanka Rogów
0:2
Draco Kowala
Stal II Poniatowa
2:0
Garbarnia II Kurów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
Pauza
Legion Tomaszowice
0:4
Serokomla Janowiec
Garbarnia II Kurów
3:2
GKS Abramów
Draco Kowala
5:1
SKS Leokadiów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:2
Jaworzanka Rogów
Poraj Kraczewice
0:3
Stal II Poniatowa
Zawisza Garbów
3:2
Powiślak II Końskowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości