Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Motor Lublin
0:1
Widok Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
0:1
UKS Dys
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:1
Skarpa Lublin
Sygnał II Lublin
0:0
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
9:0
Sokół Konopnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Zawisza Garbów
2:3
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Widok Lublin
1:1
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Sokół Konopnica
0:9
Motor Lublin
UKS Dys
0:2
Sygnał II Lublin
Skarpa Lublin
5:0
Vrotcovia Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Pauza
Motor Lublin
0:2
Skarpa Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
16:0
Sokół Konopnica
Sygnał II Lublin
1:1
Widok Lublin
Vrotcovia Lublin
3:1
Zawisza Garbów
Lublinianka Lublin
6:2
UKS Dys
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dys
Pauza
Zawisza Garbów
3:2
Motor Lublin
Widok Lublin
1:0
Lublinianka Lublin
Skarpa Lublin
2:1
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:3
Vrotcovia Lublin
Sokół Konopnica
0:11
Sygnał II Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Vrotcovia Lublin
Pauza
Motor Lublin
5:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Lublinianka Lublin
11:0
Sokół Konopnica
UKS Dys
0:1
Widok Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
2:5
Zawisza Garbów
Sygnał II Lublin
0:1
Skarpa Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Skarpa Lublin
1:0
Lublinianka Lublin
Klub Sportowy Bronowice Lublin
3:4
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Sokół Konopnica
0:10
UKS Dys
Zawisza Garbów
0:9
Sygnał II Lublin
Vrotcovia Lublin
3:2
Motor Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Sygnał II Lublin
5:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Widok Lublin
4:0
Sokół Konopnica
Lublinianka Lublin
2:1
Zawisza Garbów
UKS Dys
1:1
Skarpa Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
2:0
Vrotcovia Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
Pauza
Motor Lublin
3:3
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Zawisza Garbów
0:3
UKS Dys
Skarpa Lublin
1:0
Widok Lublin
Klub Sportowy Bronowice Lublin
1:3
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
4:2
Sygnał II Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Pauza
Widok Lublin
3:1
Zawisza Garbów
UKS Dys
4:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Sokół Konopnica
0:8
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
2:0
Vrotcovia Lublin
Sygnał II Lublin
2:0
Motor Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skarpa Lublin
Pauza
Motor Lublin
1:2
Lublinianka Lublin
Zawisza Garbów
7:0
Sokół Konopnica
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:2
Widok Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
1:1
Sygnał II Lublin
Vrotcovia Lublin
3:1
UKS Dys
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał II Lublin
Pauza
Skarpa Lublin
7:0
Zawisza Garbów
Lublinianka Lublin
2:0
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Sokół Konopnica
0:10
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Widok Lublin
2:1
Vrotcovia Lublin
UKS Dys
8:0
Motor Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
UKS Dys
3:0
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Sokół Konopnica
0:5
Vrotcovia Lublin
Lublinianka Lublin
4:0
Sygnał II Lublin
Widok Lublin
0:2
Motor Lublin
Skarpa Lublin
5:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
0:0
Widok Lublin
Motor Lublin
10:0
Sokół Konopnica
Sygnał II Lublin
0:2
UKS Dys
Klub Sportowy Bronowice Lublin
8:1
Zawisza Garbów
Vrotcovia Lublin
0:2
Skarpa Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Pauza
Zawisza Garbów
1:2
Vrotcovia Lublin
Skarpa Lublin
3:0
Motor Lublin
UKS Dys
0:1
Lublinianka Lublin
Sokół Konopnica
0:8
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Widok Lublin
2:1
Sygnał II Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dys
Pauza
Motor Lublin
11:0
Zawisza Garbów
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
2:5
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
5:0
Widok Lublin
Vrotcovia Lublin
4:1
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Sygnał II Lublin
10:0
Sokół Konopnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Vrotcovia Lublin
Pauza
Widok Lublin
2:2
UKS Dys
Klub Sportowy Bronowice Lublin
4:1
Motor Lublin
Sokół Konopnica
0:22
Lublinianka Lublin
Zawisza Garbów
2:2
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Skarpa Lublin
1:0
Sygnał II Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Lublinianka Lublin
1:1
Skarpa Lublin
UKS Dys
13:0
Sokół Konopnica
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
4:2
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Motor Lublin
5:1
Vrotcovia Lublin
Sygnał II Lublin
1:1
Zawisza Garbów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Klub Sportowy Bronowice Lublin
3:4
Sygnał II Lublin
Zawisza Garbów
0:4
Lublinianka Lublin
Sokół Konopnica
1:12
Widok Lublin
Vrotcovia Lublin
0:0
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Skarpa Lublin
6:1
UKS Dys
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Konopnica
Pauza
Widok Lublin
1:1
Skarpa Lublin
UKS Dys
4:1
Zawisza Garbów
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
2:5
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
8:0
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Sygnał II Lublin
3:4
Vrotcovia Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Pauza
Motor Lublin
1:0
Sygnał II Lublin
Zawisza Garbów
2:0
Widok Lublin
Skarpa Lublin
3:0
Sokół Konopnica
Klub Sportowy Bronowice Lublin
0:8
UKS Dys
Vrotcovia Lublin
1:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skarpa Lublin
Pauza
Sygnał II Lublin
1:4
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Widok Lublin
2:0
Klub Sportowy Bronowice Lublin
Lublinianka Lublin
0:0
Motor Lublin
UKS Dys
0:0
Vrotcovia Lublin
Sokół Konopnica
1:2
Zawisza Garbów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał II Lublin
Pauza
Motor Lublin
3:0
UKS Dys
Klub Sportowy Bronowice Lublin
8:1
Sokół Konopnica
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
0:3
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
1:1
Widok Lublin
Zawisza Garbów
0:5
Skarpa Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości