Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Żaki Adamów
Żaki Adamów 4 9 4 - 2 3 0 1 1 3 1 - 0
2
Ruch Ryki
Ruch Ryki 4 9 5 - 2 3 0 1 1 0 0 - 1
3
Wisła Maciejowice
Wisła Maciejowice 4 7 7 - 3 2 1 1
4
Piekiełko Przykwa
Piekiełko Przykwa 4 4 5 - 5 1 1 2
5
Amator Leopoldów-Rososz
Amator Leopoldów-Rososz 4 0 1 - 10 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
1:1
Wisła Maciejowice
Ruch Ryki
2:0
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
0:2
Żaki Adamów
Ruch Ryki
2:1
Wisła Maciejowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żaki Adamów
1:0
Amator Leopoldów-Rososz
Ruch Ryki
1:0
Piekiełko Przykwa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Żaki Adamów
1:0
Ruch Ryki
Wisła Maciejowice
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Żaki Adamów
0:2
Wisła Maciejowice
Amator Leopoldów-Rososz
1:4
Piekiełko Przykwa
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Promnik Gończyce
Promnik Gończyce 4 12 22 - 1 4 0 0
2
Orlik Dęblin
Orlik Dęblin 4 7 6 - 6 2 1 1 1 1 0 - 0
3
Powiślak Końskowola
Powiślak Końskowola 4 7 5 - 5 2 1 1 1 1 0 - 0
4
Zawisza Garbów
Zawisza Garbów 4 1 1 - 9 0 1 3 1 1 0 - 0
5
Ruch Ryki
Ruch Ryki 4 1 2 - 15 0 1 3 1 1 0 - 0
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
1:3
Orlik Dęblin
Powiślak Końskowola
3:1
Zawisza Garbów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Gończyce
5:1
Orlik Dęblin
Ruch Ryki
1:2
Powiślak Końskowola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Promnik Gończyce
4:0
Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola
0:0
Orlik Dęblin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
0:3
Promnik Gończyce
Ruch Ryki
0:0
Zawisza Garbów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
0:10
Promnik Gończyce
Zawisza Garbów
0:2
Orlik Dęblin

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Dęblin
0:0   k. 5 : 4
Żaki Adamów
Promnik Gończyce
3:0
Ruch Ryki
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
0:0   k. 1 : 2
Amator Leopoldów-Rososz
Piekiełko Przykwa
2:1
Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola
1:1   k. 2 : 1
Wisła Maciejowice
Ruch Ryki
0:0   k. 3 : 2
Żaki Adamów
Orlik Dęblin
0:3
Promnik Gończyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?