Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
2:8
Ruch Ryki
Amator Leopoldów-Rososz
2:1
Stal Poniatowa
Hetman Gołąb
0:0
GLKS Michów
Serokomla Janowiec
0:4
Powiślak Końskowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
11:1
Serokomla Janowiec
Ruch Ryki
4:1
Hetman Gołąb
Gigant Przytoczno
2:4
Amator Leopoldów-Rososz
Powiślak Końskowola
5:3
Wilki Wilków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:4
Powiślak Końskowola
Serokomla Janowiec
0:10
Gigant Przytoczno
Wilki Wilków
1:6
Stal Poniatowa
GLKS Michów
0:13
Ruch Ryki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
2:4
Wilki Wilków
Amator Leopoldów-Rososz
9:0
Serokomla Janowiec
Stal Poniatowa
0:1
Hetman Gołąb
Powiślak Końskowola
8:0
GLKS Michów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
0:6
Powiślak Końskowola
GLKS Michów
2:5
Stal Poniatowa
Wilki Wilków
0:6
Amator Leopoldów-Rososz
Hetman Gołąb
2:0
Gigant Przytoczno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
7:0
GLKS Michów
Serokomla Janowiec
0:6
Wilki Wilków
Amator Leopoldów-Rososz
3:0*
Hetman Gołąb
Stal Poniatowa
1:1
Ruch Ryki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
2:5
Gigant Przytoczno
Powiślak Końskowola
2:1
Stal Poniatowa
Hetman Gołąb
5:2
Serokomla Janowiec
GLKS Michów
2:8
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
2:6
GLKS Michów
Amator Leopoldów-Rososz
1:1
Ruch Ryki
Gigant Przytoczno
0:3*
Powiślak Końskowola
Wilki Wilków
3:1
Hetman Gołąb
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
8:3
Gigant Przytoczno
Ruch Ryki
13:0
Serokomla Janowiec
GLKS Michów
0:5
Wilki Wilków
Powiślak Końskowola
0:1
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
4:2
Hetman Gołąb
Powiślak Końskowola
19:0
Serokomla Janowiec
Ruch Ryki
2:1
Wilki Wilków
Stal Poniatowa
3:2
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
2:5
Powiślak Końskowola
Hetman Gołąb
2:8
Ruch Ryki
Serokomla Janowiec
0:10
Stal Poniatowa
Amator Leopoldów-Rososz
8:0
Gigant Przytoczno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
7:0
Hetman Gołąb
Stal Poniatowa
1:2
Wilki Wilków
Ruch Ryki
11:0
GLKS Michów
Gigant Przytoczno
6:0
Serokomla Janowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
2:3
Stal Poniatowa
Serokomla Janowiec
0:6
Amator Leopoldów-Rososz
Wilki Wilków
5:0
Gigant Przytoczno
GLKS Michów
0:13
Powiślak Końskowola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
2:7
Hetman Gołąb
Amator Leopoldów-Rososz
1:2
Wilki Wilków
Stal Poniatowa
9:0
GLKS Michów
Powiślak Końskowola
0:1
Ruch Ryki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
0:4
Gigant Przytoczno
Ruch Ryki
3:0
Stal Poniatowa
Hetman Gołąb
6:1
Amator Leopoldów-Rososz
Wilki Wilków
10:0
Serokomla Janowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
1:7
Ruch Ryki
Serokomla Janowiec
1:9
Hetman Gołąb
Amator Leopoldów-Rososz
2:1
GLKS Michów
Stal Poniatowa
0:4
Powiślak Końskowola
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
4:1
Serokomla Janowiec
Ruch Ryki
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Hetman Gołąb
3:0
Wilki Wilków
Powiślak Końskowola
4:1
Gigant Przytoczno
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:3
Stal Poniatowa
Serokomla Janowiec
0:10
Ruch Ryki
Wilki Wilków
1:2
GLKS Michów
Amator Leopoldów-Rososz
1:2
Powiślak Końskowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?