Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
2:4
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
LKS Poniatowa Wieś
4:2
Pogoń Trzebiesza
KS Zaborze
6:4
Błękitni Kierz
Poraj Kraczewice
3:6
LKS Wandalin
Tęcza II Bełżyce
5:1
Jaworzanka Rogów
KS Wisła Józefów
3:1
Czarni Puszno Godowskie
Wawel Wąwolnica
3:2
LZS Elżbieta
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
4:1
Pogoń Trzebiesza
Jaworzanka Rogów
0:2
Poraj Kraczewice
KS Zaborze
6:1
KS Wisła Józefów
LZS Elżbieta
1:4
Tęcza II Bełżyce
Czarni Puszno Godowskie
1:6
Viking Leśniczówka
LKS Wandalin
2:2
LKS Poniatowa Wieś
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:2
Wawel Wąwolnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
6:1
KS Zaborze
LKS Poniatowa Wieś
2:2
Jaworzanka Rogów
Pogoń Trzebiesza
2:1
LKS Wandalin
Poraj Kraczewice
1:3
LZS Elżbieta
Tęcza II Bełżyce
2:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
KS Wisła Józefów
1:8
Błękitni Kierz
Wawel Wąwolnica
11:2
Czarni Puszno Godowskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
1:6
LKS Wandalin
Jaworzanka Rogów
1:7
Pogoń Trzebiesza
LZS Elżbieta
2:5
LKS Poniatowa Wieś
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:1
Poraj Kraczewice
Czarni Puszno Godowskie
0:1
Tęcza II Bełżyce
KS Wisła Józefów
4:5
Viking Leśniczówka
KS Zaborze
0:4
Wawel Wąwolnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
2:1
Błękitni Kierz
LKS Poniatowa Wieś
5:2
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pogoń Trzebiesza
7:3
LZS Elżbieta
Poraj Kraczewice
1:5
Czarni Puszno Godowskie
LKS Wandalin
13:1
Jaworzanka Rogów
Tęcza II Bełżyce
3:2
KS Zaborze
Wawel Wąwolnica
3:0*
KS Wisła Józefów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
5:0
Jaworzanka Rogów
KS Zaborze
7:1
Poraj Kraczewice
LZS Elżbieta
1:3
LKS Wandalin
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:2
Pogoń Trzebiesza
Czarni Puszno Godowskie
3:4
LKS Poniatowa Wieś
KS Wisła Józefów
1:2
Tęcza II Bełżyce
Viking Leśniczówka
1:4
Wawel Wąwolnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
3:0*
Błękitni Kierz
Tęcza II Bełżyce
1:1
Viking Leśniczówka
Jaworzanka Rogów
1:5
LZS Elżbieta
LKS Poniatowa Wieś
2:2
KS Zaborze
Pogoń Trzebiesza
2:1
Czarni Puszno Godowskie
LKS Wandalin
6:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice
3:3
KS Wisła Józefów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
5:0
Poraj Kraczewice
Błękitni Kierz
2:3
LZS Elżbieta
KS Zaborze
1:8
Pogoń Trzebiesza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
3:3
Jaworzanka Rogów
Czarni Puszno Godowskie
5:1
LKS Wandalin
KS Wisła Józefów
0:3
LKS Poniatowa Wieś
Wawel Wąwolnica
0:2
Tęcza II Bełżyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza II Bełżyce
2:3
Błękitni Kierz
Poraj Kraczewice
1:2
Wawel Wąwolnica
LKS Wandalin
1:2
KS Zaborze
Jaworzanka Rogów
0:6
Czarni Puszno Godowskie
LKS Poniatowa Wieś
3:2
Viking Leśniczówka
Pogoń Trzebiesza
7:2
KS Wisła Józefów
LZS Elżbieta
1:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
0:3
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
KS Zaborze
9:0
Jaworzanka Rogów
Viking Leśniczówka
0:1
Pogoń Trzebiesza
Wawel Wąwolnica
2:3
LKS Poniatowa Wieś
Czarni Puszno Godowskie
1:1
LZS Elżbieta
Tęcza II Bełżyce
3:0
Poraj Kraczewice
KS Wisła Józefów
0:4
LKS Wandalin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
4:4
KS Wisła Józefów
Pogoń Trzebiesza
1:4
Wawel Wąwolnica
LZS Elżbieta
2:4
KS Zaborze
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:3
Czarni Puszno Godowskie
LKS Wandalin
2:2
Viking Leśniczówka
LKS Poniatowa Wieś
2:2
Tęcza II Bełżyce
Poraj Kraczewice
6:9
Błękitni Kierz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
5:1
Jaworzanka Rogów
Błękitni Kierz
3:2
Czarni Puszno Godowskie
KS Zaborze
3:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice
2:3
LKS Poniatowa Wieś
KS Wisła Józefów
5:0
LZS Elżbieta
Tęcza II Bełżyce
2:3
Pogoń Trzebiesza
Wawel Wąwolnica
3:3
LKS Wandalin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
1:8
Wawel Wąwolnica
LKS Poniatowa Wieś
1:2
Błękitni Kierz
Pogoń Trzebiesza
1:2
Poraj Kraczewice
LZS Elżbieta
5:2
Viking Leśniczówka
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
4:0
KS Wisła Józefów
Czarni Puszno Godowskie
4:4
KS Zaborze
LKS Wandalin
5:2
Tęcza II Bełżyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
1:4
Tęcza II Bełżyce
Pogoń Trzebiesza
1:3
LKS Poniatowa Wieś
LZS Elżbieta
2:2
Wawel Wąwolnica
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
3:1
Viking Leśniczówka
Czarni Puszno Godowskie
1:3
KS Wisła Józefów
LKS Wandalin
3:2
Poraj Kraczewice
Błękitni Kierz
6:1
KS Zaborze
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
3:1
Czarni Puszno Godowskie
Wawel Wąwolnica
6:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
LKS Poniatowa Wieś
2:0
LKS Wandalin
Pogoń Trzebiesza
4:3
Błękitni Kierz
Poraj Kraczewice
3:1
Jaworzanka Rogów
Tęcza II Bełżyce
3:1
LZS Elżbieta
KS Wisła Józefów
2:4
KS Zaborze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Puszno Godowskie
2:3
Wawel Wąwolnica
Błękitni Kierz
3:3
KS Wisła Józefów
Jaworzanka Rogów
0:5
LKS Poniatowa Wieś
KS Zaborze
2:2
Viking Leśniczówka
LZS Elżbieta
3:2
Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:0
Tęcza II Bełżyce
LKS Wandalin
1:1
Pogoń Trzebiesza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
1:4
KS Wisła Józefów
LKS Wandalin
2:4
Błękitni Kierz
Wawel Wąwolnica
3:1
KS Zaborze
LKS Poniatowa Wieś
2:1
LZS Elżbieta
Pogoń Trzebiesza
2:2
Jaworzanka Rogów
Poraj Kraczewice
2:2
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Tęcza II Bełżyce
1:0
Czarni Puszno Godowskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
1:4
Viking Leśniczówka
Pogoń Trzebiesza
3:0*
Tęcza II Bełżyce
LZS Elżbieta
3:4
KS Wisła Józefów
Czarni Puszno Godowskie
2:2
Błękitni Kierz
LKS Poniatowa Wieś
6:1
Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:4
KS Zaborze
LKS Wandalin
1:3
Wawel Wąwolnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
3:0*
Wawel Wąwolnica
Błękitni Kierz
6:3
Viking Leśniczówka
Jaworzanka Rogów
1:4
LKS Wandalin
KS Zaborze
4:3
Tęcza II Bełżyce
LZS Elżbieta
0:3
Pogoń Trzebiesza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:6
LKS Poniatowa Wieś
Czarni Puszno Godowskie
2:6
Poraj Kraczewice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Poniatowa Wieś
2:0
Czarni Puszno Godowskie
Pogoń Trzebiesza
3:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice
1:2
KS Zaborze
LKS Wandalin
1:3
LZS Elżbieta
Tęcza II Bełżyce
1:1
KS Wisła Józefów
Jaworzanka Rogów
1:4
Błękitni Kierz
Wawel Wąwolnica
0:0
Viking Leśniczówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Elżbieta
13:3
Jaworzanka Rogów
KS Zaborze
3:7
LKS Poniatowa Wieś
KS Wisła Józefów
2:1
Poraj Kraczewice
Czarni Puszno Godowskie
7:3
Pogoń Trzebiesza
Viking Leśniczówka
5:1
Tęcza II Bełżyce
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:1
LKS Wandalin
Błękitni Kierz
3:3
Wawel Wąwolnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
1:2
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
LKS Poniatowa Wieś
6:2
KS Wisła Józefów
Pogoń Trzebiesza
6:2
KS Zaborze
LZS Elżbieta
2:4
Błękitni Kierz
Poraj Kraczewice
2:2
Viking Leśniczówka
LKS Wandalin
1:1
Czarni Puszno Godowskie
Tęcza II Bełżyce
1:1
Wawel Wąwolnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
0:1
LKS Poniatowa Wieś
KS Zaborze
3:1
LKS Wandalin
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:3
LZS Elżbieta
Czarni Puszno Godowskie
4:2
Jaworzanka Rogów
KS Wisła Józefów
3:0*
Pogoń Trzebiesza
Błękitni Kierz
3:0*
Tęcza II Bełżyce
Wawel Wąwolnica
3:1
Poraj Kraczewice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
2:5
KS Zaborze
Pogoń Trzebiesza
2:2
Viking Leśniczówka
LZS Elżbieta
2:1
Czarni Puszno Godowskie
Poraj Kraczewice
0:3*
Tęcza II Bełżyce
LKS Wandalin
0:3
KS Wisła Józefów
LKS Poniatowa Wieś
0:3
Wawel Wąwolnica
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
3:8
Błękitni Kierz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
2:2
LKS Wandalin
Błękitni Kierz
4:1
Poraj Kraczewice
KS Zaborze
2:6
LZS Elżbieta
Czarni Puszno Godowskie
6:2
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Tęcza II Bełżyce
0:3
LKS Poniatowa Wieś
KS Wisła Józefów
9:1
Jaworzanka Rogów
Wawel Wąwolnica
2:1
Pogoń Trzebiesza
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
8:2
LZS Elżbieta
Błękitni Kierz
2:2
LKS Poniatowa Wieś
KS Zaborze
5:3
Czarni Puszno Godowskie
Poraj Kraczewice
0:4
Pogoń Trzebiesza
Tęcza II Bełżyce
8:0
LKS Wandalin
KS Wisła Józefów
3:0*
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wawel Wąwolnica
9:0
Jaworzanka Rogów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości