Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piotrcovia Piotrków
0:4
GKS Niemce
Legion Tomaszowice
2:8
KS Ciecierzyn
Sygnał Lublin
3:2
Avenir Jabłonna
Majdan - Marina Zemborzyce
5:0
LKS Kamionka
Granit II Bychawa
5:3
LZS Krężnica Jara
Rohland Tuszów
2:7
BKS Bogucin
KS Perła Rokitno
5:0
Błękitni Dys
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dys
1:1
Piotrcovia Piotrków
Sygnał Lublin
8:0
Rohland Tuszów
Avenir Jabłonna
1:2
KS Ciecierzyn
BKS Bogucin
4:1
KS Perła Rokitno
LZS Krężnica Jara
4:1
Legion Tomaszowice
GKS Niemce
4:3
Majdan - Marina Zemborzyce
LKS Kamionka
2:4
Granit II Bychawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
3:0
LKS Kamionka
Granit II Bychawa
1:1
GKS Niemce
Rohland Tuszów
2:0
Avenir Jabłonna
KS Ciecierzyn
0:1
LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków
0:8
BKS Bogucin
KS Perła Rokitno
2:2
Sygnał Lublin
Majdan - Marina Zemborzyce
2:2
Błękitni Dys
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dys
0:6
Granit II Bychawa
LKS Kamionka
0:2
KS Ciecierzyn
BKS Bogucin
4:0
Majdan - Marina Zemborzyce
Sygnał Lublin
1:1
Piotrcovia Piotrków
Avenir Jabłonna
2:3
LZS Krężnica Jara
Rohland Tuszów
4:1
KS Perła Rokitno
GKS Niemce
6:0
Legion Tomaszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan - Marina Zemborzyce
1:3
Sygnał Lublin
LZS Krężnica Jara
2:1
LKS Kamionka
KS Perła Rokitno
1:0
Avenir Jabłonna
Legion Tomaszowice
2:3
Błękitni Dys
Granit II Bychawa
3:2
BKS Bogucin
Piotrcovia Piotrków
3:3
Rohland Tuszów
KS Ciecierzyn
2:4
GKS Niemce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
6:3
Piotrcovia Piotrków
Avenir Jabłonna
4:3
LKS Kamionka
Rohland Tuszów
0:1
Majdan - Marina Zemborzyce
GKS Niemce
5:1
LZS Krężnica Jara
Błękitni Dys
0:6
KS Ciecierzyn
BKS Bogucin
4:1
Legion Tomaszowice
Sygnał Lublin
1:1
Granit II Bychawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
3:1
Błękitni Dys
Legion Tomaszowice
0:1
Sygnał Lublin
Granit II Bychawa
2:1
Rohland Tuszów
Piotrcovia Piotrków
3:1
Avenir Jabłonna
KS Ciecierzyn
1:3
BKS Bogucin
LKS Kamionka
0:1
GKS Niemce
Majdan - Marina Zemborzyce
6:1
KS Perła Rokitno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piotrcovia Piotrków
2:2
Majdan - Marina Zemborzyce
KS Perła Rokitno
0:2
Granit II Bychawa
Avenir Jabłonna
0:0
GKS Niemce
Rohland Tuszów
2:1
Legion Tomaszowice
Błękitni Dys
1:7
LKS Kamionka
BKS Bogucin
1:4
LZS Krężnica Jara
Sygnał Lublin
1:2
KS Ciecierzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Majdan - Marina Zemborzyce
1:1
Avenir Jabłonna
GKS Niemce
5:0
Błękitni Dys
KS Ciecierzyn
3:0
Rohland Tuszów
LZS Krężnica Jara
1:5
Sygnał Lublin
Legion Tomaszowice
4:2
KS Perła Rokitno
LKS Kamionka
4:4
BKS Bogucin
Granit II Bychawa
3:2
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:1
LKS Kamionka
BKS Bogucin
1:1
GKS Niemce
Piotrcovia Piotrków
3:1
Legion Tomaszowice
KS Perła Rokitno
1:4
KS Ciecierzyn
Avenir Jabłonna
5:0
Błękitni Dys
Majdan - Marina Zemborzyce
2:3
Granit II Bychawa
Rohland Tuszów
1:5
LZS Krężnica Jara
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dys
0:3
BKS Bogucin
GKS Niemce
3:0
Sygnał Lublin
KS Ciecierzyn
5:0
Piotrcovia Piotrków
Granit II Bychawa
2:1
Avenir Jabłonna
LZS Krężnica Jara
1:1
KS Perła Rokitno
LKS Kamionka
0:2
Rohland Tuszów
Legion Tomaszowice
2:5
Majdan - Marina Zemborzyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Avenir Jabłonna
1:5
BKS Bogucin
Sygnał Lublin
10:2
Błękitni Dys
Piotrcovia Piotrków
3:5
LZS Krężnica Jara
Majdan - Marina Zemborzyce
0:0
KS Ciecierzyn
KS Perła Rokitno
4:2
LKS Kamionka
Granit II Bychawa
3:0*
Legion Tomaszowice
Rohland Tuszów
1:1
GKS Niemce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
0:3
Sygnał Lublin
GKS Niemce
3:1
KS Perła Rokitno
LZS Krężnica Jara
1:2
Majdan - Marina Zemborzyce
Legion Tomaszowice
1:3
Avenir Jabłonna
Błękitni Dys
4:11
Rohland Tuszów
KS Ciecierzyn
2:1
Granit II Bychawa
LKS Kamionka
1:2
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
6:0
Rohland Tuszów
KS Ciecierzyn
4:0
Legion Tomaszowice
LKS Kamionka
1:2
Majdan - Marina Zemborzyce
Avenir Jabłonna
3:4
Sygnał Lublin
GKS Niemce
4:1
Piotrcovia Piotrków
Błękitni Dys
3:4
KS Perła Rokitno
LZS Krężnica Jara
2:2
Granit II Bychawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Piotrcovia Piotrków
6:3
Błękitni Dys
KS Perła Rokitno
2:2
BKS Bogucin
Majdan - Marina Zemborzyce
3:0
GKS Niemce
Granit II Bychawa
1:0
LKS Kamionka
KS Ciecierzyn
9:0
Avenir Jabłonna
Rohland Tuszów
0:4
Sygnał Lublin
Legion Tomaszowice
0:1
LZS Krężnica Jara
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
5:1
KS Perła Rokitno
BKS Bogucin
3:0
Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara
0:1
KS Ciecierzyn
GKS Niemce
7:0
Granit II Bychawa
Błękitni Dys
0:1
Majdan - Marina Zemborzyce
LKS Kamionka
3:0
Legion Tomaszowice
Avenir Jabłonna
0:0
Rohland Tuszów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
0:2
GKS Niemce
LZS Krężnica Jara
2:3
Avenir Jabłonna
Majdan - Marina Zemborzyce
5:2
BKS Bogucin
KS Perła Rokitno
5:1
Rohland Tuszów
KS Ciecierzyn
10:2
LKS Kamionka
Piotrcovia Piotrków
1:3
Sygnał Lublin
Granit II Bychawa
0:2
Błękitni Dys
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
3:0
Majdan - Marina Zemborzyce
GKS Niemce
0:0
KS Ciecierzyn
Błękitni Dys
0:2
Legion Tomaszowice
Avenir Jabłonna
3:3
KS Perła Rokitno
LKS Kamionka
4:2
LZS Krężnica Jara
BKS Bogucin
0:0
Granit II Bychawa
Rohland Tuszów
1:1
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Tomaszowice
1:0
BKS Bogucin
Granit II Bychawa
1:4
Sygnał Lublin
KS Ciecierzyn
1:0
Błękitni Dys
LZS Krężnica Jara
0:7
GKS Niemce
LKS Kamionka
1:3
Avenir Jabłonna
Majdan - Marina Zemborzyce
7:2
Rohland Tuszów
Piotrcovia Piotrków
4:1
KS Perła Rokitno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
3:0
Legion Tomaszowice
BKS Bogucin
0:1
KS Ciecierzyn
KS Perła Rokitno
2:4
Majdan - Marina Zemborzyce
Błękitni Dys
1:0
LZS Krężnica Jara
Avenir Jabłonna
4:2
Piotrcovia Piotrków
Rohland Tuszów
2:5
Granit II Bychawa
GKS Niemce
11:1
LKS Kamionka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
1:1
Avenir Jabłonna
LZS Krężnica Jara
2:3
BKS Bogucin
Legion Tomaszowice
5:0
Rohland Tuszów
KS Ciecierzyn
0:3
Sygnał Lublin
Majdan - Marina Zemborzyce
7:1
Piotrcovia Piotrków
LKS Kamionka
1:3
Błękitni Dys
Granit II Bychawa
4:1
KS Perła Rokitno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
9:0
LZS Krężnica Jara
KS Perła Rokitno
4:1
Legion Tomaszowice
Błękitni Dys
1:6
GKS Niemce
BKS Bogucin
3:3
LKS Kamionka
Avenir Jabłonna
2:2
Majdan - Marina Zemborzyce
Piotrcovia Piotrków
3:2
Granit II Bychawa
Rohland Tuszów
5:4
KS Ciecierzyn
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit II Bychawa
1:1
Majdan - Marina Zemborzyce
GKS Niemce
1:0
BKS Bogucin
Błękitni Dys
3:1
Avenir Jabłonna
KS Ciecierzyn
1:1
KS Perła Rokitno
LKS Kamionka
1:3
Sygnał Lublin
LZS Krężnica Jara
0:3
Rohland Tuszów
Legion Tomaszowice
2:1
Piotrcovia Piotrków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
0:1
GKS Niemce
Piotrcovia Piotrków
0:3
KS Ciecierzyn
Majdan - Marina Zemborzyce
1:2
Legion Tomaszowice
KS Perła Rokitno
4:1
LZS Krężnica Jara
BKS Bogucin
0:2
Błękitni Dys
Avenir Jabłonna
3:3
Granit II Bychawa
Rohland Tuszów
4:2
LKS Kamionka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Krężnica Jara
1:6
Piotrcovia Piotrków
Legion Tomaszowice
3:1
Granit II Bychawa
GKS Niemce
14:0
Rohland Tuszów
Błękitni Dys
4:2
Sygnał Lublin
KS Ciecierzyn
2:3
Majdan - Marina Zemborzyce
LKS Kamionka
1:4
KS Perła Rokitno
BKS Bogucin
2:3
Avenir Jabłonna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Perła Rokitno
1:7
GKS Niemce
Granit II Bychawa
0:1
KS Ciecierzyn
Avenir Jabłonna
4:3
Legion Tomaszowice
Piotrcovia Piotrków
5:2
LKS Kamionka
Rohland Tuszów
0:8
Błękitni Dys
Majdan - Marina Zemborzyce
7:1
LZS Krężnica Jara
Sygnał Lublin
4:1
BKS Bogucin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości