Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:1
Tajfun Ostrów Lubelski
KS Nasutów
0:3*
Ludwiniak Ludwin
KS Ciecierzyn
7:2
GKS Niedźwiada
GLKS Michów
1:1
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
3:0*
Perła Rokitno
LKS TRAWENA
1:2
Zawisza Garbów
Wodnik Uścimów
2:4
Huragan Siostrzytów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
4:1
Wodnik Uścimów
Zawisza Garbów
1:3
GKS Niedźwiada
KS Ciecierzyn
3:2
Błękit Cyców
Perła Rokitno
1:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów
2:0
LKS TRAWENA
GLKS Michów
4:2
KS Nasutów
Vir Dorohucza
0:3
Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0
KS Ciecierzyn
KS Nasutów
1:3
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
2:2
Zawisza Garbów
Tajfun Ostrów Lubelski
0:3
Perła Rokitno
GKS Niedźwiada
3:2
Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów
2:0
GLKS Michów
LKS TRAWENA
3:4
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
1:3
Błękit Cyców
KS Nasutów
3:1
Wodnik Uścimów
Zawisza Garbów
0:3
Świdniczanka Świdnik Mały
KS Ciecierzyn
2:4
Tajfun Ostrów Lubelski
Vir Dorohucza
4:2
Perła Rokitno
GLKS Michów
5:1
LKS TRAWENA
Ludwiniak Ludwin
2:1
GKS Niedźwiada
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
1:0
Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów
2:2
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
0:4
Ludwiniak Ludwin
Perła Rokitno
2:3
KS Ciecierzyn
Tajfun Ostrów Lubelski
9:0
Zawisza Garbów
GKS Niedźwiada
4:0
GLKS Michów
LKS TRAWENA
3:0
KS Nasutów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:4
Perła Rokitno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
7:1
Huragan Siostrzytów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
1:2
Perła Rokitno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
3:0
GLKS Michów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
0:5
Perła Rokitno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
6:1
Wodnik Uścimów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trawniki
1:5
Perła Rokitno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
0:0
GKS Niedźwiada
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
1:2
Wodnik Uścimów
Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
Świdniczanka Świdnik Mały
GKS Niedźwiada
1:1
KS Ciecierzyn
Zawisza Garbów
2:2
LKS TRAWENA
Perła Rokitno
3:0
Błękit Cyców
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
2:0
Perła Rokitno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
5:1
Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
0:0
Vir Dorohucza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ciecierzyn
2:1
Perła Rokitno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
2:1
Zawisza Garbów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
0:5
Perła Rokitno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
2:0
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
1:3
Perła Rokitno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
1:1
KS Nasutów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodnik Uścimów
1:1
Perła Rokitno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
1:1
LKS TRAWENA
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
2:0
Perła Rokitno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości