Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rudnik
4:10
LKS Poniatowa Wieś
Piotrcovia Piotrków
0:7
Motor II Lublin SA
Ludwiniak Ludwin
0:1
Błękit Cyców
Tęcza Kraśnik
0:3
Wisła Annopol
KS Drzewce
8:0
Serokomla Janowiec
Draco Kowala
3:1
Wawel Wąwolnica
Amator Leopoldów-Rososz
0:0   k. 3 : 4
Ruch Ryki
Płomień Trzydnik Duży
1:7
Janowianka Janów Lubelski
Stok Zakrzówek
0:3
Stal Poniatowa
GLKS Polichna
3:1
LKS Kowalin
Akademia Footbolisty Głusk
1:5
Orion Niedrzwica
GLKS Głusk
2:0
GKS Niemce
Garbarnia II Kurów
4:2
Powiślak II Końskowola
Żyrzyniak Żyrzyn
1:1   k. 3 : 2
Mazowsze Stężyca
Victoria Rybczewice
2:4
Piaskovia Piaski
SKS Leokadiów
0:3*
Garbarnia Kurów
Gabaryty Dęblin
0:3
Wisła II Puławy
KS Uniszowice
0:5
Sokół Konopnica
Sprint Wierzchowiska
1:3
Ruch Popkowice
LKS Skrobów
1:3
LKS Kamionka
KS Nasutów
1:5
Tęcza Bełżyce
GKS Niedźwiada
1:4
Polesie Kock
Zawisza Garbów
4:2
Orły Kazimierz
GKS Abramów
2:2   k. 6 : 5
GLKS Michów
Iskra Krzemień
2:3
LKS Stróża
Unia Wilkołaz
0:2
Orzeł Urzędów
Czarni Pliszczyn
3:5
Avia II Świdnik
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
4:0
Ruch Ryki
Piaskovia Piaski
3:3   k. 5 : 4
Motor II Lublin SA
Garbarnia II Kurów
2:4
Polesie Kock
LKS Poniatowa Wieś
3:2
LKS Stróża
Stal Poniatowa
2:2   k. 8 : 7
Tęcza Bełżyce
GLKS Głusk
3:5
Avia II Świdnik
GLKS Polichna
1:2
Orzeł Urzędów
KS Drzewce
9:0
Draco Kowala
Zawisza Garbów
1:5
Sokół Konopnica
GKS Abramów
1:1   k. 5 : 4
Żyrzyniak Żyrzyn
Wisła Annopol
4:2
Ruch Popkowice
Wisła II Puławy
5:1
LKS Kamionka
Błękit Cyców
2:0
Orion Niedrzwica
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
1:2
Lublinianka Lublin
GKS Abramów
0:10
KS Drzewce
Janowianka Janów Lubelski
2:6
Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa
4:3
Garbarnia Kurów
Wisła II Puławy
0:4
Granit Bychawa
Orzeł Urzędów
0:6
Powiślak Końskowola
Sokół Konopnica
1:0
Górnik II Łęczna
Piaskovia Piaski
0:3*
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Poniatowa Wieś
1:1   k. 4 : 2
Avia II Świdnik
Błękit Cyców
4:0
Polesie Kock
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
2:2   k. 1 : 3
Świdniczanka Świdnik Mały
Granit Bychawa
2:2   k. 4 : 2
Opolanin Opole Lubelskie
Błękit Cyców
1:1   k. 3 : 0
POM-Iskra Piotrowice
Stal Poniatowa
1:7
Wisła Puławy
Sokół Konopnica
1:5
Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin
0:3
Avia Świdnik
LKS Poniatowa Wieś
- : -
Lewart Lubartów
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
- : -
Avia Świdnik
Granit Bychawa
- : -
Świdniczanka Świdnik Mały
Wisła Puławy
- : -
Lewart Lubartów
KS Drzewce
- : -
Stal Kraśnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości