Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
1:2
Ruch Ryki
GKS Niemce
0:7
GKS Abramów
MOSiR Lubartów
2:3
Orły Kazimierz
Orlik Lubartów
4:0
LKS Kamionka
Powiślak Końskowola
6:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Laskovia Baranów
2:3
Powiślak Końskowola
Orły Kazimierz
9:0
GKS Niemce
Garbarnia Kurów
0:1
GLKS Michów
LKS Kamionka
0:1
MOSiR Lubartów
Ruch Ryki
0:7
Orlik Lubartów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
3:4
Laskovia Baranów
GKS Abramów
1:7
Orły Kazimierz
GKS Niemce
1:5
LKS Kamionka
MOSiR Lubartów
1:1
Ruch Ryki
Orlik Lubartów
5:1
Garbarnia Kurów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
0:3
MOSiR Lubartów
LKS Kamionka
3:0
GKS Abramów
Laskovia Baranów
0:5
Orlik Lubartów
Ruch Ryki
21:1
GKS Niemce
Powiślak Końskowola
7:1
GLKS Michów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
6:1
Powiślak Końskowola
MOSiR Lubartów
6:1
Laskovia Baranów
GKS Niemce
1:3
Garbarnia Kurów
GKS Abramów
0:17
Ruch Ryki
Orły Kazimierz
6:2
LKS Kamionka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
4:1
GKS Abramów
GLKS Michów
2:3
Orlik Lubartów
Laskovia Baranów
5:0
GKS Niemce
Powiślak Końskowola
2:4
MOSiR Lubartów
Ruch Ryki
2:4
Orły Kazimierz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
3:0
Ruch Ryki
GKS Niemce
0:9
Powiślak Końskowola
MOSiR Lubartów
3:1
GLKS Michów
Orły Kazimierz
4:1
Garbarnia Kurów
GKS Abramów
1:7
Laskovia Baranów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
4:1
MOSiR Lubartów
Powiślak Końskowola
8:0
GKS Abramów
Laskovia Baranów
3:2
Orły Kazimierz
Garbarnia Kurów
2:4
LKS Kamionka
GLKS Michów
11:0
GKS Niemce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
0:0
Laskovia Baranów
GKS Niemce
0:14
Orlik Lubartów
GKS Abramów
2:22
GLKS Michów
Orły Kazimierz
5:3
Powiślak Końskowola
Ruch Ryki
3:1
Garbarnia Kurów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Laskovia Baranów
3:7
Ruch Ryki
Powiślak Końskowola
3:0
LKS Kamionka
MOSiR Lubartów
12:0
GKS Niemce
GLKS Michów
5:6
Orły Kazimierz
Orlik Lubartów
3:0
GKS Abramów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:4
Laskovia Baranów
LKS Kamionka
0:3
GLKS Michów
GKS Abramów
1:7
MOSiR Lubartów
Orły Kazimierz
1:4
Orlik Lubartów
Ruch Ryki
2:7
Powiślak Końskowola
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Laskovia Baranów
Pauza
Garbarnia Kurów
- : -
Powiślak Końskowola
GKS Abramów
- : -
GKS Niemce
Orły Kazimierz
- : -
MOSiR Lubartów
LKS Kamionka
- : -
Orlik Lubartów
Ruch Ryki
- : -
GLKS Michów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
Pauza
Orlik Lubartów
- : -
Ruch Ryki
GLKS Michów
- : -
Garbarnia Kurów
GKS Niemce
- : -
Orły Kazimierz
Powiślak Końskowola
- : -
Laskovia Baranów
MOSiR Lubartów
- : -
LKS Kamionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
Pauza
Garbarnia Kurów
- : -
Orlik Lubartów
Laskovia Baranów
- : -
GLKS Michów
Orły Kazimierz
- : -
GKS Abramów
LKS Kamionka
- : -
GKS Niemce
Ruch Ryki
- : -
MOSiR Lubartów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
Pauza
Orlik Lubartów
- : -
Laskovia Baranów
GLKS Michów
- : -
Powiślak Końskowola
GKS Niemce
- : -
Ruch Ryki
GKS Abramów
- : -
LKS Kamionka
MOSiR Lubartów
- : -
Garbarnia Kurów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
Pauza
Garbarnia Kurów
- : -
GKS Niemce
Laskovia Baranów
- : -
MOSiR Lubartów
LKS Kamionka
- : -
Orły Kazimierz
Ruch Ryki
- : -
GKS Abramów
Powiślak Końskowola
- : -
Orlik Lubartów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
Pauza
Orlik Lubartów
- : -
GLKS Michów
GKS Niemce
- : -
Laskovia Baranów
GKS Abramów
- : -
Garbarnia Kurów
MOSiR Lubartów
- : -
Powiślak Końskowola
Orły Kazimierz
- : -
Ruch Ryki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
Pauza
Garbarnia Kurów
- : -
Orły Kazimierz
Laskovia Baranów
- : -
GKS Abramów
GLKS Michów
- : -
MOSiR Lubartów
Powiślak Końskowola
- : -
GKS Niemce
Ruch Ryki
- : -
LKS Kamionka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
Pauza
GKS Niemce
- : -
GLKS Michów
GKS Abramów
- : -
Powiślak Końskowola
LKS Kamionka
- : -
Garbarnia Kurów
Orły Kazimierz
- : -
Laskovia Baranów
MOSiR Lubartów
- : -
Orlik Lubartów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
Pauza
Orlik Lubartów
- : -
GKS Niemce
Garbarnia Kurów
- : -
Ruch Ryki
Laskovia Baranów
- : -
LKS Kamionka
GLKS Michów
- : -
GKS Abramów
Powiślak Końskowola
- : -
Orły Kazimierz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
Pauza
GKS Niemce
- : -
MOSiR Lubartów
GKS Abramów
- : -
Orlik Lubartów
LKS Kamionka
- : -
Powiślak Końskowola
Orły Kazimierz
- : -
GLKS Michów
Ruch Ryki
- : -
Laskovia Baranów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
Pauza
Orlik Lubartów
- : -
Orły Kazimierz
Laskovia Baranów
- : -
Garbarnia Kurów
GLKS Michów
- : -
LKS Kamionka
Powiślak Końskowola
- : -
Ruch Ryki
MOSiR Lubartów
- : -
GKS Abramów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości