Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:4
Wisła Puławy
Wawel Wąwolnica
1:13
Akademia Piłkarskie Perełki
Laskovia Baranów
5:0
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
21:1
Gabaryty Dęblin
Polesie Kock
0:0
LKS Kamionka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
2:5
Orły Kazimierz
Wisła Puławy
13:3
Wawel Wąwolnica
LKS Kamionka
1:6
Mazowsze Stężyca
Gabaryty Dęblin
0:16
Laskovia Baranów
MOSiR Lubartów
4:2
Polesie Kock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
21:0
Gabaryty Dęblin
Mazowsze Stężyca
20:2
MOSiR Lubartów
Laskovia Baranów
3:1
LKS Kamionka
Akademia Piłkarskie Perełki
3:1
Wisła Puławy
Wawel Wąwolnica
3:5
Garbarnia Kurów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
1:10
Wawel Wąwolnica
Polesie Kock
1:9
Mazowsze Stężyca
LKS Kamionka
1:8
Orły Kazimierz
MOSiR Lubartów
1:2
Laskovia Baranów
Garbarnia Kurów
0:11
Akademia Piłkarskie Perełki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
9:3
LKS Kamionka
Orły Kazimierz
14:1
MOSiR Lubartów
Wisła Puławy
6:2
Garbarnia Kurów
Akademia Piłkarskie Perełki
30:0
Gabaryty Dęblin
Laskovia Baranów
2:1
Polesie Kock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
1:10
Wisła Puławy
Mazowsze Stężyca
7:3
Laskovia Baranów
LKS Kamionka
0:8
Akademia Piłkarskie Perełki
Polesie Kock
3:9
Orły Kazimierz
MOSiR Lubartów
6:2
Wawel Wąwolnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
2:1
Gabaryty Dęblin
Wawel Wąwolnica
12:5
Polesie Kock
Akademia Piłkarskie Perełki
8:1
MOSiR Lubartów
Wisła Puławy
7:1
LKS Kamionka
Orły Kazimierz
6:1
Mazowsze Stężyca
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
0:13
Akademia Piłkarskie Perełki
Mazowsze Stężyca
1:4
Wawel Wąwolnica
MOSiR Lubartów
0:6
Wisła Puławy
LKS Kamionka
1:2
Garbarnia Kurów
Laskovia Baranów
2:4
Orły Kazimierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
11:2
MOSiR Lubartów
Gabaryty Dęblin
0:4
LKS Kamionka
Akademia Piłkarskie Perełki
3:0
Mazowsze Stężyca
Wisła Puławy
4:0
Polesie Kock
Wawel Wąwolnica
4:4
Laskovia Baranów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:2
Wawel Wąwolnica
Polesie Kock
3:0
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
4:6
Wisła Puławy
Laskovia Baranów
1:5
Akademia Piłkarskie Perełki
MOSiR Lubartów
2:0
Gabaryty Dęblin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
3:2
MOSiR Lubartów
Garbarnia Kurów
0:3*
Mazowsze Stężyca
Akademia Piłkarskie Perełki
2:0
Orły Kazimierz
Wisła Puławy
4:0
Laskovia Baranów
Gabaryty Dęblin
3:0*
Polesie Kock
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
3:3
Polesie Kock
Garbarnia Kurów
7:4
Laskovia Baranów
Wisła Puławy
4:1
Orły Kazimierz
Akademia Piłkarskie Perełki
13:0
Wawel Wąwolnica
Gabaryty Dęblin
2:11
Mazowsze Stężyca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Laskovia Baranów
3:6
Gabaryty Dęblin
Orły Kazimierz
8:1
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
- : -
Wisła Puławy
Mazowsze Stężyca
- : -
LKS Kamionka
Polesie Kock
0:3*
MOSiR Lubartów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
2:8
Orły Kazimierz
LKS Kamionka
8:1
Laskovia Baranów
Garbarnia Kurów
2:1
Wawel Wąwolnica
MOSiR Lubartów
4:4
Mazowsze Stężyca
Wisła Puławy
5:0
Akademia Piłkarskie Perełki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
4:0
Gabaryty Dęblin
Akademia Piłkarskie Perełki
5:0
Garbarnia Kurów
Laskovia Baranów
1:4
MOSiR Lubartów
Mazowsze Stężyca
3:0
Polesie Kock
Orły Kazimierz
2:1
LKS Kamionka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:1
Wisła Puławy
LKS Kamionka
9:1
Wawel Wąwolnica
Gabaryty Dęblin
0:7
Akademia Piłkarskie Perełki
Polesie Kock
6:1
Laskovia Baranów
MOSiR Lubartów
0:9
Orły Kazimierz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
5:1
Polesie Kock
Laskovia Baranów
0:21
Mazowsze Stężyca
Akademia Piłkarskie Perełki
12:0
LKS Kamionka
Wisła Puławy
5:0
Gabaryty Dęblin
Wawel Wąwolnica
1:6
MOSiR Lubartów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
8:1
Garbarnia Kurów
LKS Kamionka
2:1
Wisła Puławy
Polesie Kock
0:3
Wawel Wąwolnica
MOSiR Lubartów
0:7
Akademia Piłkarskie Perełki
Mazowsze Stężyca
11:2
Orły Kazimierz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
13:0
MOSiR Lubartów
Orły Kazimierz
11:1
Laskovia Baranów
Garbarnia Kurów
1:4
LKS Kamionka
Wawel Wąwolnica
0:17
Mazowsze Stężyca
Akademia Piłkarskie Perełki
3:0*
Polesie Kock
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
1:4
Akademia Piłkarskie Perełki
LKS Kamionka
9:2
Gabaryty Dęblin
Polesie Kock
0:3*
Wisła Puławy
Laskovia Baranów
7:6
Wawel Wąwolnica
MOSiR Lubartów
3:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
3:0*
Polesie Kock
Wisła Puławy
3:2
Mazowsze Stężyca
Gabaryty Dęblin
1:2
MOSiR Lubartów
Wawel Wąwolnica
3:7
Orły Kazimierz
Akademia Piłkarskie Perełki
8:0
Laskovia Baranów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
- : -
LKS Kamionka
Orły Kazimierz
0:4
Akademia Piłkarskie Perełki
Mazowsze Stężyca
- : -
Garbarnia Kurów
Polesie Kock
0:3*
Gabaryty Dęblin
Laskovia Baranów
- : -
Wisła Puławy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?