Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolik Lublin
3:1
Czarni Dęblin
Mazowsze Stężyca
0:9
KS Góra Puławska
KS Wisła Józefów
6:0
BKS Bogucin
MKS Ryki
3:2
Gigant Przytoczno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
9:0
Mazowsze Stężyca
Czarni Dęblin
3:4
MKS Ryki
BKS Bogucin
0:3
KS Góra Puławska
KS Wisła Józefów
0:5
Sokolik Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolik Lublin
5:0
BKS Bogucin
Mazowsze Stężyca
0:9
Czarni Dęblin
KS Góra Puławska
2:0
Gigant Przytoczno
MKS Ryki
5:0
KS Wisła Józefów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
1:0
KS Góra Puławska
KS Wisła Józefów
3:0
Mazowsze Stężyca
Sokolik Lublin
1:2
MKS Ryki
BKS Bogucin
3:9
Gigant Przytoczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
2:1
Czarni Dęblin
Mazowsze Stężyca
4:3
Sokolik Lublin
KS Góra Puławska
3:0*
KS Wisła Józefów
MKS Ryki
3:0
BKS Bogucin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolik Lublin
1:2
KS Góra Puławska
MKS Ryki
9:1
Mazowsze Stężyca
KS Wisła Józefów
3:2
Gigant Przytoczno
BKS Bogucin
3:3
Czarni Dęblin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
5:2
MKS Ryki
Mazowsze Stężyca
3:0*
BKS Bogucin
Gigant Przytoczno
4:2
Sokolik Lublin
Czarni Dęblin
5:1
KS Wisła Józefów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
3:0*
Sokolik Lublin
BKS Bogucin
0:3*
KS Wisła Józefów
KS Góra Puławska
3:0
Mazowsze Stężyca
Gigant Przytoczno
3:1
MKS Ryki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolik Lublin
3:4
KS Wisła Józefów
Mazowsze Stężyca
1:4
Gigant Przytoczno
MKS Ryki
3:0
Czarni Dęblin
KS Góra Puławska
7:2
BKS Bogucin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
9:2
Sokolik Lublin
Czarni Dęblin
7:0
Mazowsze Stężyca
KS Wisła Józefów
2:3
MKS Ryki
Gigant Przytoczno
0:3*
KS Góra Puławska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
9:1
Czarni Dęblin
MKS Ryki
18:1
Sokolik Lublin
Mazowsze Stężyca
4:1
KS Wisła Józefów
Gigant Przytoczno
4:0
BKS Bogucin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolik Lublin
1:5
Mazowsze Stężyca
KS Wisła Józefów
1:1
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
1:5
MKS Ryki
Czarni Dęblin
0:3
Gigant Przytoczno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
3:4
MKS Ryki
KS Góra Puławska
20:0
Sokolik Lublin
Czarni Dęblin
6:0
BKS Bogucin
Gigant Przytoczno
0:1
KS Wisła Józefów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolik Lublin
1:5
Gigant Przytoczno
MKS Ryki
1:4
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
1:8
Mazowsze Stężyca
KS Wisła Józefów
3:0*
Czarni Dęblin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości