Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
4:0
Wilki Wilków
Mazowsze Stężyca
3:2
Orły Kazimierz
Tęcza Bełżyce
2:2
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
2:3
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
0:2
KS Drzewce
Serokomla Janowiec
2:0
Cisy Nałęczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:0
Wawel Wąwolnica
Garbarnia Kurów
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
Żyrzyniak Żyrzyn
0:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
1:2
Tęcza Bełżyce
Wilki Wilków
1:3
Mazowsze Stężyca
Hetman Gołąb
5:1
Orły Kazimierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:3
Wilki Wilków
Serokomla Janowiec
5:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
1:2
KS Drzewce
Mazowsze Stężyca
0:1
Garbarnia Kurów
Tęcza Bełżyce
3:1
Cisy Nałęczów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:2
Hetman Gołąb
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
5:0
Amator Leopoldów-Rososz
Garbarnia Kurów
6:0
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
2:2
Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:3
Serokomla Janowiec
Żyrzyniak Żyrzyn
4:1
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
3:4
Mazowsze Stężyca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:1
KS Drzewce
Mazowsze Stężyca
2:1
Cisy Nałęczów
Serokomla Janowiec
1:2
Hetman Gołąb
Tęcza Bełżyce
4:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Wilki Wilków
2:4
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
1:8
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:0
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
3:3
Garbarnia Kurów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:0
Tęcza Bełżyce
Serokomla Janowiec
2:1
Wawel Wąwolnica
Żyrzyniak Żyrzyn
4:5
Amator Leopoldów-Rososz
KS Drzewce
3:1
Wilki Wilków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
1:5
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
1:2
Cisy Nałęczów
Garbarnia Kurów
0:1
KS Drzewce
Mazowsze Stężyca
4:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Tęcza Bełżyce
1:1
Serokomla Janowiec
Wawel Wąwolnica
0:5
Hetman Gołąb
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
2:4
Amator Leopoldów-Rososz
Cisy Nałęczów
1:1
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
0:2
Tęcza Bełżyce
Hetman Gołąb
0:0
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:3
Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn
2:3
Orły Kazimierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
1:0
Serokomla Janowiec
Orły Kazimierz
4:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
4:1
Cisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz
4:3
Wawel Wąwolnica
Wilki Wilków
3:4
Żyrzyniak Żyrzyn
Tęcza Bełżyce
0:0
Hetman Gołąb
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
0:3
Garbarnia Kurów
Hetman Gołąb
3:0
Cisy Nałęczów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:3
Wilki Wilków
Tęcza Bełżyce
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
Wawel Wąwolnica
1:5
Mazowsze Stężyca
Serokomla Janowiec
2:3
Orły Kazimierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
3:1
Tęcza Bełżyce
Garbarnia Kurów
2:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orły Kazimierz
3:1
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
4:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
3:3
Hetman Gołąb
Wilki Wilków
5:2
Serokomla Janowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
1:2
Garbarnia Kurów
Tęcza Bełżyce
3:0*
Orły Kazimierz
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
Cisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz
1:1
Mazowsze Stężyca
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:3
KS Drzewce
Wawel Wąwolnica
2:2
Wilki Wilków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
5:1
Amator Leopoldów-Rososz
Garbarnia Kurów
4:2
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
1:1
Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca
4:1
Hetman Gołąb
Cisy Nałęczów
1:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
3:2
Tęcza Bełżyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:2
Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów
2:1
Tęcza Bełżyce
Hetman Gołąb
1:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
1:4
Serokomla Janowiec
KS Drzewce
3:1
Wawel Wąwolnica
Wilki Wilków
2:0
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
0:0
Wilki Wilków
Orły Kazimierz
4:0
Hetman Gołąb
Tęcza Bełżyce
0:1
KS Drzewce
Amator Leopoldów-Rososz
0:3
Garbarnia Kurów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Wawel Wąwolnica
3:3
Cisy Nałęczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
0:0
Tęcza Bełżyce
Wilki Wilków
0:1
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
6:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Garbarnia Kurów
2:1
Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn
0:0
Serokomla Janowiec
KS Drzewce
6:2
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
1:6
Hetman Gołąb
Serokomla Janowiec
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Mazowsze Stężyca
2:1
KS Drzewce
Wawel Wąwolnica
0:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Orły Kazimierz
1:4
Garbarnia Kurów
Amator Leopoldów-Rososz
4:0
Cisy Nałęczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:1
Wilki Wilków
Cisy Nałęczów
2:2
Mazowsze Stężyca
KS Drzewce
2:1
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
3:4
Serokomla Janowiec
Wodniak Piotrawin-Łaziska
8:0
Wawel Wąwolnica
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
Tęcza Bełżyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:2
Cisy Nałęczów
Tęcza Bełżyce
0:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Garbarnia Kurów
3:2
Hetman Gołąb
Wilki Wilków
0:3
KS Drzewce
Wawel Wąwolnica
0:3*
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
2:4
Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec
0:0
Tęcza Bełżyce
Hetman Gołąb
5:1
Wawel Wąwolnica
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:2
Amator Leopoldów-Rososz
Cisy Nałęczów
2:0
Wilki Wilków
Żyrzyniak Żyrzyn
0:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
3:2
Hetman Gołąb
Mazowsze Stężyca
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orły Kazimierz
2:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Tęcza Bełżyce
2:1
Wawel Wąwolnica
Amator Leopoldów-Rososz
1:4
Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów
3:1
Cisy Nałęczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
1:3
Mazowsze Stężyca
Hetman Gołąb
2:0
Tęcza Bełżyce
Cisy Nałęczów
0:1
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:2
Orły Kazimierz
Wawel Wąwolnica
2:3
Amator Leopoldów-Rososz
Żyrzyniak Żyrzyn
1:0
Wilki Wilków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
10:0
Wawel Wąwolnica
Orły Kazimierz
0:1
Serokomla Janowiec
Cisy Nałęczów
0:5
Hetman Gołąb
Amator Leopoldów-Rososz
2:1
Tęcza Bełżyce
Wilki Wilków
1:6
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Garbarnia Kurów
2:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
4:2
Wilki Wilków
Tęcza Bełżyce
0:3
Mazowsze Stężyca
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:1
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
0:1
KS Drzewce
Wawel Wąwolnica
3:2
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
4:3
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Orły Kazimierz
5:2
Tęcza Bełżyce
Garbarnia Kurów
3:0
Serokomla Janowiec
KS Drzewce
2:5
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Mazowsze Stężyca
3:2
Amator Leopoldów-Rososz
Wilki Wilków
9:0
Wawel Wąwolnica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
0:0
Wilki Wilków
Hetman Gołąb
4:4
Mazowsze Stężyca
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:1
Cisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz
3:0
Orły Kazimierz
Serokomla Janowiec
3:4
KS Drzewce
Wawel Wąwolnica
0:7
Garbarnia Kurów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości