Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
5:2
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
13:0
Kadet Lisów
Żyrzyniak Żyrzyn
4:0
BKS Bogucin
Draco Kowala
5:3
Amator Leopoldów-Rososz
Wilki Wilków
3:2
GLKS Michów
Serokomla Janowiec
2:0
Orły Kazimierz
Gabaryty Dęblin
0:1
KS Góra Puławska
LKS Skrobów
0:6
Hetman Gołąb
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
2:3
LKS Skrobów
GLKS Michów
1:2
Gabaryty Dęblin
Orły Kazimierz
0:5
KS Drzewce
KS Góra Puławska
3:4
Serokomla Janowiec
Draco Kowala
0:4
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
2:3
Hetman Gołąb
Wilki Wilków
3:2
Wawel Wąwolnica
BKS Bogucin
4:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
5:1
GLKS Michów
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:4
Draco Kowala
Gabaryty Dęblin
0:1
Wawel Wąwolnica
Hetman Gołąb
10:1
Kadet Lisów
KS Drzewce
7:0
KS Góra Puławska
Wilki Wilków
1:4
BKS Bogucin
LKS Skrobów
5:1
Orły Kazimierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
2:2
Wilki Wilków
Serokomla Janowiec
1:2
Wawel Wąwolnica
GLKS Michów
0:5
KS Drzewce
BKS Bogucin
6:0
Gabaryty Dęblin
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orły Kazimierz
1:2
Hetman Gołąb
KS Góra Puławska
4:0
LKS Skrobów
Amator Leopoldów-Rososz
3:2
Kadet Lisów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:0
KS Góra Puławska
LKS Skrobów
2:5
GLKS Michów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:0
Amator Leopoldów-Rososz
Gabaryty Dęblin
1:4
Draco Kowala
Kadet Lisów
3:1
Orły Kazimierz
Serokomla Janowiec
3:2
BKS Bogucin
Wilki Wilków
0:5
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce
3:2
Wawel Wąwolnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
10:0
Orły Kazimierz
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0
Gabaryty Dęblin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:1
Wilki Wilków
GLKS Michów
3:7
Hetman Gołąb
BKS Bogucin
0:3
KS Drzewce
LKS Skrobów
1:0
Wawel Wąwolnica
KS Góra Puławska
2:1
Kadet Lisów
Draco Kowala
1:0
Serokomla Janowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
1:3
Żyrzyniak Żyrzyn
LKS Skrobów
2:3
BKS Bogucin
Gabaryty Dęblin
1:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kadet Lisów
4:0
GLKS Michów
Hetman Gołąb
2:0
Wawel Wąwolnica
Orły Kazimierz
1:7
KS Góra Puławska
KS Drzewce
10:0
Draco Kowala
Wilki Wilków
1:6
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
- : -
LKS Skrobów
Wilki Wilków
- : -
Gabaryty Dęblin
Żyrzyniak Żyrzyn
- : -
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
Serokomla Janowiec
GLKS Michów
- : -
Orły Kazimierz
Amator Leopoldów-Rososz
- : -
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
- : -
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
- : -
Kadet Lisów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
- : -
Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Gołąb
- : -
Draco Kowala
KS Góra Puławska
- : -
GLKS Michów
Serokomla Janowiec
- : -
Wilki Wilków
Gabaryty Dęblin
- : -
Amator Leopoldów-Rososz
Kadet Lisów
- : -
BKS Bogucin
Orły Kazimierz
- : -
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
- : -
Hetman Gołąb
Draco Kowala
- : -
Kadet Lisów
Wilki Wilków
- : -
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
LKS Skrobów
Gabaryty Dęblin
- : -
Serokomla Janowiec
BKS Bogucin
- : -
Orły Kazimierz
Amator Leopoldów-Rososz
- : -
GLKS Michów
Wawel Wąwolnica
- : -
KS Góra Puławska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
- : -
Wilki Wilków
Hetman Gołąb
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Góra Puławska
- : -
BKS Bogucin
Serokomla Janowiec
- : -
Amator Leopoldów-Rososz
GLKS Michów
- : -
Wawel Wąwolnica
Kadet Lisów
- : -
Żyrzyniak Żyrzyn
Orły Kazimierz
- : -
Draco Kowala
KS Drzewce
- : -
Gabaryty Dęblin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
- : -
KS Góra Puławska
Wilki Wilków
- : -
Hetman Gołąb
Serokomla Janowiec
- : -
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
Kadet Lisów
Gabaryty Dęblin
- : -
LKS Skrobów
BKS Bogucin
- : -
GLKS Michów
Żyrzyniak Żyrzyn
- : -
Orły Kazimierz
Amator Leopoldów-Rososz
- : -
Wawel Wąwolnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
- : -
Serokomla Janowiec
Hetman Gołąb
- : -
Gabaryty Dęblin
KS Góra Puławska
- : -
Żyrzyniak Żyrzyn
GLKS Michów
- : -
Draco Kowala
Wawel Wąwolnica
- : -
BKS Bogucin
Kadet Lisów
- : -
Wilki Wilków
Orły Kazimierz
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
- : -
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
- : -
GLKS Michów
Draco Kowala
- : -
Wawel Wąwolnica
Serokomla Janowiec
- : -
Hetman Gołąb
Wilki Wilków
- : -
Orły Kazimierz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
KS Góra Puławska
Gabaryty Dęblin
- : -
Kadet Lisów
KS Drzewce
- : -
LKS Skrobów
Amator Leopoldów-Rososz
- : -
BKS Bogucin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
- : -
Serokomla Janowiec
LKS Skrobów
- : -
Amator Leopoldów-Rososz
Hetman Gołąb
- : -
KS Drzewce
KS Góra Puławska
- : -
Wilki Wilków
GLKS Michów
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orły Kazimierz
- : -
Gabaryty Dęblin
BKS Bogucin
- : -
Draco Kowala
Wawel Wąwolnica
- : -
Żyrzyniak Żyrzyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości