Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
0:4
Kadet Lisów
KS Góra Puławska
1:3
GLKS Michów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
10:0
Draco Kowala
Serokomla Janowiec
0:2
Amator Leopoldów-Rososz
Wilki Wilków
6:2
Mazowsze Stężyca
Orły Kazimierz
0:2
Hetman Gołąb
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
0:0
GLKS Michów
Hetman Gołąb
3:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Amator Leopoldów-Rososz
4:0
BKS Bogucin
Żyrzyniak Żyrzyn
1:4
Cisy Nałęczów
Draco Kowala
2:4
Serokomla Janowiec
Wilki Wilków
3:0
Orły Kazimierz
Kadet Lisów
0:7
KS Góra Puławska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
3:2
Kadet Lisów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:2
Wilki Wilków
Cisy Nałęczów
3:5
Amator Leopoldów-Rososz
BKS Bogucin
3:0
Draco Kowala
KS Góra Puławska
2:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec
3:2
Hetman Gołąb
Orły Kazimierz
2:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0
GLKS Michów
Mazowsze Stężyca
7:1
Kadet Lisów
Hetman Gołąb
5:0
BKS Bogucin
Draco Kowala
3:0
Cisy Nałęczów
Wilki Wilków
3:4
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
2:4
KS Góra Puławska
Orły Kazimierz
2:5
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:3
Mazowsze Stężyca
Serokomla Janowiec
2:0
Orły Kazimierz
GLKS Michów
2:5
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
6:3
Draco Kowala
BKS Bogucin
4:1
Wilki Wilków
Kadet Lisów
0:5
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
2:4
Hetman Gołąb
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
1:4
GLKS Michów
Hetman Gołąb
0:1
KS Góra Puławska
Wilki Wilków
0:0
Cisy Nałęczów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:3
Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
3:0
Kadet Lisów
Orły Kazimierz
2:1
BKS Bogucin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
GLKS Michów
2:5
Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Serokomla Janowiec
5:3
Mazowsze Stężyca
Kadet Lisów
0:2
Draco Kowala
Cisy Nałęczów
3:0
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
6:1
Wilki Wilków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
3:1
GLKS Michów
Mazowsze Stężyca
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Serokomla Janowiec
2:2
BKS Bogucin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:4
Cisy Nałęczów
Hetman Gołąb
3:1
Kadet Lisów
Orły Kazimierz
3:4
KS Góra Puławska
Draco Kowala
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
0:2
Mazowsze Stężyca
Cisy Nałęczów
3:1
Serokomla Janowiec
Żyrzyniak Żyrzyn
0:0
Hetman Gołąb
KS Góra Puławska
3:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
GLKS Michów
2:0
Orły Kazimierz
Kadet Lisów
1:1
Wilki Wilków
Amator Leopoldów-Rososz
5:1
Draco Kowala
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin
0:4
Cisy Nałęczów
Serokomla Janowiec
1:2
KS Góra Puławska
Hetman Gołąb
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Mazowsze Stężyca
5:2
Draco Kowala
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:2
GLKS Michów
Orły Kazimierz
3:1
Kadet Lisów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
2:3
Hetman Gołąb
Cisy Nałęczów
6:2
Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn
7:2
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
5:0
BKS Bogucin
Kadet Lisów
3:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
GLKS Michów
1:3
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
3:3
Wilki Wilków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
3:1
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
2:1
GLKS Michów
Serokomla Janowiec
3:4
Kadet Lisów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Mazowsze Stężyca
2:2
Hetman Gołąb
Orły Kazimierz
1:4
Amator Leopoldów-Rososz
Wilki Wilków
1:2
Draco Kowala
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
0:6
Hetman Gołąb
KS Góra Puławska
4:0
Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn
1:3
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
3:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Draco Kowala
3:1
Orły Kazimierz
GLKS Michów
1:6
Cisy Nałęczów
Kadet Lisów
3:6
BKS Bogucin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
1:2
Wilki Wilków
Hetman Gołąb
7:1
Orły Kazimierz
Draco Kowala
0:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Żyrzyniak Żyrzyn
4:1
BKS Bogucin
GLKS Michów
2:2
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
6:0
Serokomla Janowiec
Kadet Lisów
3:4
Cisy Nałęczów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
5:1
Kadet Lisów
Serokomla Janowiec
2:2
Draco Kowala
GLKS Michów
2:0
Mazowsze Stężyca
Orły Kazimierz
1:4
Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:3
Hetman Gołąb
Cisy Nałęczów
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin
2:2
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
3:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Hetman Gołąb
5:3
Serokomla Janowiec
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
KS Góra Puławska
Mazowsze Stężyca
0:1
Orły Kazimierz
Draco Kowala
3:3
BKS Bogucin
Amator Leopoldów-Rososz
0:3
Cisy Nałęczów
Kadet Lisów
1:2
GLKS Michów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
2:1
Mazowsze Stężyca
GLKS Michów
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
4:1
Draco Kowala
KS Góra Puławska
3:1
Amator Leopoldów-Rososz
BKS Bogucin
0:5
Hetman Gołąb
Wodniak Piotrawin-Łaziska
8:2
Orły Kazimierz
Serokomla Janowiec
3:2
Wilki Wilków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:1
Cisy Nałęczów
Draco Kowala
0:7
KS Góra Puławska
Wilki Wilków
3:1
BKS Bogucin
Orły Kazimierz
1:3
Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca
0:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Amator Leopoldów-Rososz
7:1
GLKS Michów
Żyrzyniak Żyrzyn
3:1
Kadet Lisów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:1
Wilki Wilków
Serokomla Janowiec
2:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
BKS Bogucin
0:1
Orły Kazimierz
Kadet Lisów
0:5
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
4:2
Hetman Gołąb
GLKS Michów
0:5
Draco Kowala
Żyrzyniak Żyrzyn
2:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
3:0
GLKS Michów
Draco Kowala
2:1
Kadet Lisów
Wilki Wilków
0:6
KS Góra Puławska
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:1
BKS Bogucin
Orły Kazimierz
1:5
Cisy Nałęczów
Mazowsze Stężyca
3:2
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
3:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
2:1
Serokomla Janowiec
Cisy Nałęczów
4:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Żyrzyniak Żyrzyn
2:0
Draco Kowala
KS Góra Puławska
6:1
Orły Kazimierz
GLKS Michów
0:1
Wilki Wilków
Amator Leopoldów-Rososz
8:1
Mazowsze Stężyca
Kadet Lisów
1:0
Hetman Gołąb
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
- : -
Cisy Nałęczów
Hetman Gołąb
- : -
Żyrzyniak Żyrzyn
Orły Kazimierz
- : -
GLKS Michów
Wilki Wilków
- : -
Kadet Lisów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
KS Góra Puławska
Mazowsze Stężyca
- : -
BKS Bogucin
Draco Kowala
- : -
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Żyrzyniak Żyrzyn
- : -
Wilki Wilków
KS Góra Puławska
- : -
Serokomla Janowiec
Draco Kowala
- : -
Mazowsze Stężyca
Amator Leopoldów-Rososz
- : -
Hetman Gołąb
Cisy Nałęczów
- : -
BKS Bogucin
Kadet Lisów
- : -
Orły Kazimierz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
- : -
Cisy Nałęczów
Wilki Wilków
- : -
Amator Leopoldów-Rososz
Hetman Gołąb
- : -
Draco Kowala
Serokomla Janowiec
- : -
GLKS Michów
BKS Bogucin
- : -
KS Góra Puławska
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
Kadet Lisów
Orły Kazimierz
- : -
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
- : -
Serokomla Janowiec
GLKS Michów
- : -
BKS Bogucin
Hetman Gołąb
- : -
Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Góra Puławska
- : -
Cisy Nałęczów
Draco Kowala
- : -
Wilki Wilków
Amator Leopoldów-Rososz
- : -
Orły Kazimierz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
- : -
GLKS Michów
Hetman Gołąb
- : -
Wilki Wilków
Orły Kazimierz
- : -
Draco Kowala
Mazowsze Stężyca
- : -
KS Góra Puławska
Serokomla Janowiec
- : -
Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin
- : -
Kadet Lisów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
Amator Leopoldów-Rososz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości