Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
6:0
Bobry Karczmiska
Mazowsze Stężyca
1:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
3:5
Amator Leopoldów-Rososz
Serokomla Janowiec
2:2
Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Cisy Nałęczów
Wawel Wąwolnica
0:2
Garbarnia Kurów
Orlęta Dęblin
1:3
KS Góra Puławska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:1
Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów
4:0
Orlęta Dęblin
Amator Leopoldów-Rososz
0:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
1:5
KS Drzewce
Bobry Karczmiska
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
1:1
Wawel Wąwolnica
KS Góra Puławska
2:0
Serokomla Janowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
6:0
Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn
1:2
Wilki Wilków
KS Drzewce
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
Serokomla Janowiec
5:0
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
2:2
Bobry Karczmiska
Orlęta Dęblin
0:2
Cisy Nałęczów
Mazowsze Stężyca
4:2
KS Góra Puławska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:0
Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów
3:5
Mazowsze Stężyca
Amator Leopoldów-Rososz
4:1
Hetman Gołąb
Wilki Wilków
1:4
Wawel Wąwolnica
Bobry Karczmiska
2:2
Orlęta Dęblin
KS Góra Puławska
1:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:2
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
5:6
Amator Leopoldów-Rososz
Mazowsze Stężyca
2:2
Cisy Nałęczów
Serokomla Janowiec
0:5
Bobry Karczmiska
Orlęta Dęblin
2:2
Wilki Wilków
Hetman Gołąb
0:4
KS Góra Puławska
Wawel Wąwolnica
0:1
KS Drzewce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
2:2
Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn
2:5
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
3:2
Orlęta Dęblin
Wilki Wilków
2:1
Serokomla Janowiec
Bobry Karczmiska
4:2
Mazowsze Stężyca
Cisy Nałęczów
1:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Amator Leopoldów-Rososz
0:3*
KS Góra Puławska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:2
Bobry Karczmiska
Mazowsze Stężyca
3:0
Wilki Wilków
Wawel Wąwolnica
1:5
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
2:0
Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec
3:1
KS Drzewce
Orlęta Dęblin
0:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Gołąb
1:1
Cisy Nałęczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
0:0
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
3:1
Garbarnia Kurów
Wilki Wilków
1:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Bobry Karczmiska
2:3
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
1:3
Orlęta Dęblin
Cisy Nałęczów
1:0
KS Góra Puławska
KS Drzewce
2:2
Mazowsze Stężyca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
6:1
Wilki Wilków
Garbarnia Kurów
1:0
Cisy Nałęczów
Mazowsze Stężyca
2:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec
0:4
Wawel Wąwolnica
Orlęta Dęblin
3:1
Amator Leopoldów-Rososz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
5:1
KS Drzewce
KS Góra Puławska
1:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
1:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
1:1
Hetman Gołąb
Amator Leopoldów-Rososz
6:3
Cisy Nałęczów
Bobry Karczmiska
3:7
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
3:4
Mazowsze Stężyca
Orlęta Dęblin
2:2
Serokomla Janowiec
Wilki Wilków
0:5
KS Góra Puławska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
3:0
Bobry Karczmiska
Hetman Gołąb
4:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Wodniak Piotrawin-Łaziska
7:2
Wawel Wąwolnica
Garbarnia Kurów
7:1
Wilki Wilków
Mazowsze Stężyca
1:0
Orlęta Dęblin
Serokomla Janowiec
3:2
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
2:0
KS Drzewce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
0:4
KS Góra Puławska
Wilki Wilków
3:2
Cisy Nałęczów
Orlęta Dęblin
1:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
0:1
Garbarnia Kurów
Amator Leopoldów-Rososz
8:1
Bobry Karczmiska
Serokomla Janowiec
0:4
Mazowsze Stężyca
Wawel Wąwolnica
4:2
Hetman Gołąb
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:1
Serokomla Janowiec
Hetman Gołąb
2:1
Orlęta Dęblin
Garbarnia Kurów
4:1
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Góra Puławska
1:0
Wawel Wąwolnica
Cisy Nałęczów
0:0
KS Drzewce
Mazowsze Stężyca
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Bobry Karczmiska
1:4
Wilki Wilków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Karczmiska
4:1
KS Drzewce
KS Góra Puławska
3:0*
Orlęta Dęblin
Amator Leopoldów-Rososz
4:1
Wilki Wilków
Cisy Nałęczów
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:1
Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów
4:0
Wawel Wąwolnica
Hetman Gołąb
3:1
Serokomla Janowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
1:2
KS Góra Puławska
Orlęta Dęblin
1:3
Garbarnia Kurów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:0
Amator Leopoldów-Rososz
Mazowsze Stężyca
3:0
Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn
7:0
Bobry Karczmiska
KS Drzewce
2:2
Wilki Wilków
Wawel Wąwolnica
1:0
Cisy Nałęczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:0
Orlęta Dęblin
Amator Leopoldów-Rososz
4:2
KS Drzewce
Bobry Karczmiska
0:1
Wawel Wąwolnica
Hetman Gołąb
0:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów
2:1
Serokomla Janowiec
KS Góra Puławska
3:1
Mazowsze Stężyca
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Dęblin
1:2
Bobry Karczmiska
Mazowsze Stężyca
1:4
Garbarnia Kurów
Hetman Gołąb
2:2
Amator Leopoldów-Rososz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:0
KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn
0:0
KS Drzewce
Wawel Wąwolnica
2:1
Wilki Wilków
Serokomla Janowiec
0:3
Cisy Nałęczów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
4:0
Wawel Wąwolnica
Cisy Nałęczów
0:1
Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów
2:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Amator Leopoldów-Rososz
0:2
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Góra Puławska
2:1
Hetman Gołąb
Wilki Wilków
4:0
Orlęta Dęblin
Bobry Karczmiska
1:2
Serokomla Janowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:2
Garbarnia Kurów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:1
Cisy Nałęczów
KS Góra Puławska
0:4
Amator Leopoldów-Rososz
Mazowsze Stężyca
3:4
Bobry Karczmiska
Serokomla Janowiec
4:2
Wilki Wilków
Wawel Wąwolnica
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Orlęta Dęblin
0:3
KS Drzewce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
1:0
Hetman Gołąb
Garbarnia Kurów
2:4
KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn
4:1
Orlęta Dęblin
KS Drzewce
0:3
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
4:1
Wawel Wąwolnica
Wilki Wilków
1:0
Mazowsze Stężyca
Bobry Karczmiska
1:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:3
Bobry Karczmiska
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:0
Wilki Wilków
Garbarnia Kurów
5:1
Amator Leopoldów-Rososz
Mazowsze Stężyca
3:0
KS Drzewce
Serokomla Janowiec
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Orlęta Dęblin
2:3
Wawel Wąwolnica
KS Góra Puławska
1:3
Cisy Nałęczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
1:3
Mazowsze Stężyca
Cisy Nałęczów
1:2
Garbarnia Kurów
Amator Leopoldów-Rososz
4:3
Orlęta Dęblin
Bobry Karczmiska
1:4
KS Góra Puławska
KS Drzewce
1:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
2:0
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
1:1
Serokomla Janowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:0
Amator Leopoldów-Rososz
Hetman Gołąb
4:1
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów
1:1
Bobry Karczmiska
Mazowsze Stężyca
5:0
Wawel Wąwolnica
Serokomla Janowiec
1:1
Orlęta Dęblin
KS Góra Puławska
4:1
Wilki Wilków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
Hetman Gołąb
Amator Leopoldów-Rososz
6:4
Serokomla Janowiec
Wilki Wilków
1:5
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
1:5
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orlęta Dęblin
0:3
Mazowsze Stężyca
KS Drzewce
2:2
KS Góra Puławska
Bobry Karczmiska
0:2
Cisy Nałęczów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
5:1
Wilki Wilków
Hetman Gołąb
2:5
Wawel Wąwolnica
Wodniak Piotrawin-Łaziska
7:0
Orlęta Dęblin
Garbarnia Kurów
3:0
KS Drzewce
KS Góra Puławska
0:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Mazowsze Stężyca
1:0
Serokomla Janowiec
Bobry Karczmiska
3:3
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
1:2
Garbarnia Kurów
KS Drzewce
1:4
Cisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz
3:1
Mazowsze Stężyca
Wilki Wilków
4:1
Bobry Karczmiska
Serokomla Janowiec
0:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wawel Wąwolnica
0:3
KS Góra Puławska
Orlęta Dęblin
0:0
Hetman Gołąb
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?