Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
2:2
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
3:1
Amator Leopoldów-Rososz
Orion Niedrzwica
2:1
KS Góra Puławska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:0
Orion Niedrzwica
Amator Leopoldów-Rososz
5:4
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
1:2
Powiślak Końskowola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
4:0
BKS Bogucin
KS Góra Puławska
2:0
Garbarnia Kurów
Powiślak Końskowola
0:3*
Wawel Wąwolnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
0:10
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
2:3
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
0:1
Orion Niedrzwica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
3:1
BKS Bogucin
Powiślak Końskowola
3:0*
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
4:0
Wawel Wąwolnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
9:2
BKS Bogucin
Wawel Wąwolnica
2:4
Garbarnia Kurów
Powiślak Końskowola
0:0
Orion Niedrzwica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
0:5
Wawel Wąwolnica
Orion Niedrzwica
0:2
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
1:3
Powiślak Końskowola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
3:2
Wawel Wąwolnica
KS Góra Puławska
3:0
Orion Niedrzwica
Garbarnia Kurów
2:4
Powiślak Końskowola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
0:3
Garbarnia Kurów
KS Góra Puławska
1:0
Amator Leopoldów-Rososz
Powiślak Końskowola
6:0
BKS Bogucin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
0:8
Orion Niedrzwica
Garbarnia Kurów
1:5
KS Góra Puławska
Wawel Wąwolnica
1:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
Pauza
Garbarnia Kurów
6:0
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
4:0
BKS Bogucin
Orion Niedrzwica
3:0
Wawel Wąwolnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orion Niedrzwica
Wawel Wąwolnica
1:2
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
0:0
Powiślak Końskowola
BKS Bogucin
0:2
Garbarnia Kurów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
Pauza
Garbarnia Kurów
5:3
Wawel Wąwolnica
Orion Niedrzwica
1:2
Powiślak Końskowola
BKS Bogucin
0:8
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
3:0
BKS Bogucin
Powiślak Końskowola
3:3
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
2:2
Orion Niedrzwica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
Pauza
KS Góra Puławska
1:0
Orion Niedrzwica
Garbarnia Kurów
0:5
Powiślak Końskowola
Amator Leopoldów-Rososz
3:0*
Wawel Wąwolnica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wawel Wąwolnica
Powiślak Końskowola
7:0
BKS Bogucin
KS Góra Puławska
1:1
Amator Leopoldów-Rososz
Orion Niedrzwica
2:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
Pauza
Wawel Wąwolnica
0:2
Powiślak Końskowola
Garbarnia Kurów
1:4
KS Góra Puławska
Orion Niedrzwica
3:0
BKS Bogucin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
Pauza
Garbarnia Kurów
5:0
Amator Leopoldów-Rososz
Orion Niedrzwica
3:0
Wawel Wąwolnica
KS Góra Puławska
7:0
BKS Bogucin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orion Niedrzwica
Wawel Wąwolnica
2:5
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
1:5
Powiślak Końskowola
BKS Bogucin
0:5
Garbarnia Kurów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Góra Puławska
Garbarnia Kurów
3:0
Wawel Wąwolnica
Orion Niedrzwica
1:1
Powiślak Końskowola
BKS Bogucin
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Garbarnia Kurów
Powiślak Końskowola
3:0
KS Góra Puławska
Wawel Wąwolnica
5:1
BKS Bogucin
Amator Leopoldów-Rososz
0:2
Orion Niedrzwica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?