Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:4
Orlęta Nowodwór
KS Serniki
1:3
Gabaryty Dęblin
GKS Abramów
0:3
LKS Kamionka
Czarni Dęblin
0:5
Zawisza II Garbów
SKS Leokadiów
1:1
Piekiełko Przykwa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
2:2
Czarni Dęblin
Orlęta Nowodwór
1:2
SKS Leokadiów
Gigant Przytoczno
1:1
GKS Abramów
Zawisza II Garbów
2:6
KS Serniki
LKS Kamionka
1:1
Gabaryty Dęblin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
0:1
Orlęta Nowodwór
Gabaryty Dęblin
3:0
Zawisza II Garbów
Gigant Przytoczno
1:1
LKS Kamionka
KS Serniki
3:1
Piekiełko Przykwa
SKS Leokadiów
2:1
GKS Abramów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
0:1
Gabaryty Dęblin
LKS Kamionka
7:0
Zawisza II Garbów
Orlęta Nowodwór
1:4
KS Serniki
Gigant Przytoczno
1:1
SKS Leokadiów
GKS Abramów
1:5
Czarni Dęblin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
3:0
Orlęta Nowodwór
KS Serniki
8:2
GKS Abramów
SKS Leokadiów
1:2
LKS Kamionka
Czarni Dęblin
2:2
Gigant Przytoczno
Zawisza II Garbów
0:1
Piekiełko Przykwa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Nowodwór
3:2
Zawisza II Garbów
Gigant Przytoczno
1:5
KS Serniki
SKS Leokadiów
3:1
Czarni Dęblin
LKS Kamionka
2:0
Piekiełko Przykwa
GKS Abramów
0:3*
Gabaryty Dęblin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
3:0
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
2:2
Orlęta Nowodwór
KS Serniki
0:2
SKS Leokadiów
Zawisza II Garbów
3:0*
GKS Abramów
Czarni Dęblin
1:2
LKS Kamionka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
4:0
Zawisza II Garbów
GKS Abramów
1:7
Piekiełko Przykwa
Czarni Dęblin
0:5
KS Serniki
SKS Leokadiów
1:1
Gabaryty Dęblin
LKS Kamionka
3:2
Orlęta Nowodwór
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piekiełko Przykwa
0:0
Gigant Przytoczno
Orlęta Nowodwór
8:2
GKS Abramów
Zawisza II Garbów
1:2
SKS Leokadiów
KS Serniki
1:1
LKS Kamionka
Gabaryty Dęblin
3:0
Czarni Dęblin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
6:0
GKS Abramów
Orlęta Nowodwór
8:3
Gigant Przytoczno
Zawisza II Garbów
1:4
Czarni Dęblin
Gabaryty Dęblin
0:1
KS Serniki
Piekiełko Przykwa
3:4
SKS Leokadiów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
3:1
Piekiełko Przykwa
KS Serniki
13:2
Zawisza II Garbów
Gabaryty Dęblin
0:0
LKS Kamionka
GKS Abramów
5:2
Gigant Przytoczno
SKS Leokadiów
5:2
Orlęta Nowodwór
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
3:2
SKS Leokadiów
LKS Kamionka
1:1
Gigant Przytoczno
Orlęta Nowodwór
1:7
Czarni Dęblin
Zawisza II Garbów
1:3
Gabaryty Dęblin
Piekiełko Przykwa
1:1
KS Serniki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
5:1
GKS Abramów
Gabaryty Dęblin
1:2
Piekiełko Przykwa
SKS Leokadiów
4:3
Gigant Przytoczno
KS Serniki
2:1
Orlęta Nowodwór
Zawisza II Garbów
2:6
LKS Kamionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
1:0
Czarni Dęblin
LKS Kamionka
2:3
SKS Leokadiów
Orlęta Nowodwór
1:4
Gabaryty Dęblin
Piekiełko Przykwa
4:2
Zawisza II Garbów
GKS Abramów
0:3*
KS Serniki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
4:0
GKS Abramów
KS Serniki
4:0
Gigant Przytoczno
Piekiełko Przykwa
3:3
LKS Kamionka
Czarni Dęblin
2:1
SKS Leokadiów
Zawisza II Garbów
0:4
Orlęta Nowodwór
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Nowodwór
0:2
Piekiełko Przykwa
Gigant Przytoczno
1:1
Gabaryty Dęblin
GKS Abramów
8:2
Zawisza II Garbów
SKS Leokadiów
2:4
KS Serniki
LKS Kamionka
2:3
Czarni Dęblin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza II Garbów
2:10
Gigant Przytoczno
Gabaryty Dęblin
1:1
SKS Leokadiów
Piekiełko Przykwa
5:1
GKS Abramów
Orlęta Nowodwór
2:1
LKS Kamionka
KS Serniki
3:0
Czarni Dęblin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
1:3
Piekiełko Przykwa
GKS Abramów
2:5
Orlęta Nowodwór
Czarni Dęblin
1:2
Gabaryty Dęblin
SKS Leokadiów
1:3
Zawisza II Garbów
LKS Kamionka
3:1
KS Serniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości